cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52s 5g Cihazda, oyunlarda dokunmatik sorunu.

(Topic created on: 12-21-2022 10:14 AM)
294 Views
asm0deus
Active Level 3
Options
Galaxy A
Sol kontrolcüyü ileri geri ittiğim zaman(herhangi bir oyun **bleep** etmiyor, hepsinde aynı), karakter aşağı ve yukarı doğru bakıyor. (Sadece sol kontrolcüye dokunup sağ tarafa elimi koymadığım zaman sıkıntı olmuyor, lakin sağ ve sol parmak aynı anda kullanınca, sol kontrolcüyü ileri geri yaptığım zaman ekran aşağı yukarı hareket ediyor. Bunu nasıl çözebilirim? Sinir bozucu olmaya başladı.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba asm0deus,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

27 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Şarjdayken mi oynuyorsunuz acaba
asm0deus
Active Level 3
Galaxy A
Hayır efendim.
asm0deus
Active Level 3
Galaxy A
Dokunmatikte hiçbir sorun yok efendim, gayet rahat kullanabiliyorum. Lakin, oyunlarda böyle yapması rahatsız ediyor. iPhone cihazım da var, oyunları onda da test ettim ama bu cihazda aynı oyunlarda böyle bir sorun oluyor. Android işletim sistemine yeniyim, hâliyle de bir bilgim yok maalesef neden böyle olduğuyla ilgili. Yaptığım bütün testler sorunsuz çıktı, sadece oyunlarda böyle oluyor.
kapatildi12
Active Level 9
Galaxy A
Kardeşim indirdiğin apk sorunlu olabilir, sana tavsiyem apk indirmemendir.
asm0deus
Active Level 3
Galaxy A
Apk ve orijinal sürümlerini de denedim efendim. Hatta, sırf "apk olduğu için mi böyle oluyor acaba" düşüncesi ile store'dan minecraft aldım, lakin sonuç değişmedi.
asm0deus
Active Level 3
Galaxy A
Başka oyunlarda da yaşanıyor bu sorun, sebebini anlayabilmiş değilim. Ekran veya pikseller ile ilgili bir senkron sorunu var gibi, çünkü 2 parmak ekranda iken oluyor bu sorun.
SAMET-A23
Active Level 9
Galaxy A
Multi tpuchun sıkıntılı olabilir
asm0deus
Active Level 3
Galaxy A
Multi touch sıkıntılı değil efendim. Kapalı kutu, Samsung bayisinden aldım. Bütün testler de yapıldı, böyle bir sorun oluşması mümkün değil 3 gün içerisinde. IOS ve android farkı yine şaşırtmıyor doğrusu. Bir deneyelim dedik, demez olaydık.
0 Likes
kapatildi12
Active Level 9
Galaxy A
Sistem yazılımı veya ekranda sorun vardır değerli kardeşim, servise gidiniz