cancel
Showing results for
Search instead for
Did you mean:

Original topic:

A52 esneme

(Topic created on: 06-06-2021 09:20 PM)
242 Views
Kaptan46
Active Level 6
Options
Galaxy A

A52 modeli ne sahip olupta servise g繹nderen oldu mu? 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
oruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Kaptan46,

Cihaz覺n覺zda yaan覺lan sorunu detayl覺 olarak paylaman覺z覺 rica ederiz. Ayr覺ca, Samsung 羹r羹nleri ile ilgili yaad覺覺n覺z t羹m sorunlar ya da akl覺n覺za tak覺lan sorular i癟in 4447711 Samsung 癟ar覺 merkezi numaras覺ndan veya aa覺da bulunan link 羹zerinden bize daima ula覺p, Canl覺 Destek ve E-Posta yolu ile yard覺m alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teekk羹rler.
MOD

View solution in context

9 Comments
NapaanBeaaa
Active Level 9
Galaxy A
Knk epey sitesinde biri g繹ndermi. 1e1 deiim yapm覺lar ama gelen 羹r羹nde de esneme varm覺
Kaptan46
Active Level 6
Galaxy A
Aynen onu bende g繹rd羹m.
NapaanBeaaa
Active Level 9
Galaxy A
ekran koruyucusu kendinden var diye yazm覺 birisi 羹r羹n yorumuna. Acaba ben fazladan m覺 takt覺m ekran koruyucuusunu. O kadar da dikkat etmitim yok gibiydi. Sen hi癟 dikkat ettin mi?
0 Likes
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy A
Ekran parmak izi okuyucusu olan cihazlarda fabrika 癟覺k覺l覺 ekran jelatini, koruyucusu bulunuyor.
Kaptan46
Active Level 6
Galaxy A
Jelatin 癟覺kmad覺. Ben sonradan takt覺rd覺m
NapaanBeaaa
Active Level 9
Galaxy A
Peki ekran dokunmatik hassasiyetini 癟al覺t覺rd覺n m覺 gelimi 繹zelliklerde k覺r覺lmaz cam tak覺nca hissiyat artt覺r覺r yaz覺yor.
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy A
A52nin siyah modelinde esnemeler var diyorlar. Dier renk se癟enekleri olan modelde ikayet pek g繹rmedim.
Kaptan46
Active Level 6
Galaxy A
Doru
Solution
oruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Kaptan46,

Cihaz覺n覺zda yaan覺lan sorunu detayl覺 olarak paylaman覺z覺 rica ederiz. Ayr覺ca, Samsung 羹r羹nleri ile ilgili yaad覺覺n覺z t羹m sorunlar ya da akl覺n覺za tak覺lan sorular i癟in 4447711 Samsung 癟ar覺 merkezi numaras覺ndan veya aa覺da bulunan link 羹zerinden bize daima ula覺p, Canl覺 Destek ve E-Posta yolu ile yard覺m alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teekk羹rler.
MOD