cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51

(Topic created on: 08-03-2020 09:59 PM)
300 Views
SDY_05
Active Level 7
Options
Galaxy A

Kullanmakta olduğum galaxy A51 cihazım ile ilgili çok ilginç bir sorun yaşıyorum telefonumun interneti kapalı olsa bile bana uygulamalardan mesaj geliyor

(Whatsapptan bile geliyor)
Mobil veri ve wifi kapalı

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba JDFans2020,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

9 Comments
Arda9990
Active Level 8
Galaxy A
Bu ufak bir yazılımsal hata bug olmuş olabilir whaptsapp ile alakalı büyük ihtimalle telefonu yeniden baslatirsaniz iyi olur
SDY_05
Active Level 7
Galaxy A
herşeyi denedim telefonu yeniden başlattım , sıfırladım ama maalesef düzelmedi ve başka uygulamalarda da oluyor (samsung members , whatsapp , youtube , instagram ...)
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bende de var o wifi veya mobil veriyi kapatınca 5 saniye içinde geliyor. Bu Aslında veriyi internet varken alıp bildirimi gecikmeli vermesidir. Bende çok uzun zamandır var bu küçük sorun.
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
Uzun süreli kapattığınız da da mı öyle oluyor
SDY_05
Active Level 7
Galaxy A
evet öyle oluyor
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
bu açık olabilir mi
SDY_05
Active Level 7
Galaxy A
yok kapalı
0 Likes
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
4.5 yi kapatıp deneyebilir misiniz daha önce böyle çözüme ulaşan var
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba JDFans2020,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​