cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 pil değişimi için yardım eder misiniz

(Topic created on: 01-23-2023 12:12 PM)
298 Views
fatiihdemirrr
Active Level 7
Options
Galaxy A

image

3 senedir kullanıyorum telefonu bataryası hariç bir problemim yok bu yüzden bataryasını değiştirsem ilk zamanlarda ki performansına ulaşır mı ve nasıl göndereceğim servise bilginiz var mı ücreti ne olur 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
En yakın teknik servise elden teslim edebilirsiniz.

View solution in context

12 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Eski perhomans diyors anos kisiye gore deyisir ama ucret isterler garanti biti cunku
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Eğer orijinal batarya kullanırsanız değiştirdikten birkaç gün sonra ilk zamanlardaki performansına döner. İnternetten Samsung servislerine bakın bir tanesine götürün batarya değişimi için ücret alınır ama cihazdan cihaza değişeceği için bilemiyorum.
fatiihdemirrr
Active Level 7
Galaxy A
İşte güvenemiyorum hangi servise göndersem diye çok fazla ücret çıkarırlarsa yaptıramam
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Bir Samsung servisi seçin arayın sorun onlara batarya değişimi kaça yaparsınız diye yani en azından tahmini fiyat verirler sonuçta sadece batarya değişimi. Fazla geldiyse başkasına sorun şubeden şubeye değişiyor diye biliyorum. Bir de Google Haritalar'dan o şubenin yorumlarına bakın iyi hizmet verip vermediklerini o da çok değişiyor şubeden şubeye.
fatiihdemirrr
Active Level 7
Galaxy A
Sizin önerebileceğiniz servis var mı
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Maalesef yok. Ama bu konuda gönderi açarsanız konumunuza göre tavsiye verebilecek birileri vardır.
fatiihdemirrr
Active Level 7
Galaxy A
Edirnedeyim en yakın istanbulda var samsung müşteri hizmetleri Maltepe bdh iletişimi söyledi yakın diye sanırım
nyde
Beginner Level 2
Galaxy A
Ben mecidiyekoy samsung kvk servisini kullaniyorum. Avcilardaki servisi kullaniyordum onceden daha uyguna geldigini **bleep** edip mecidiyekoye gectim isterseniz arayip sorun.
fatiihdemirrr
Active Level 7
Galaxy A
Servis adı neydi acaba