cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

İnternete 1 günü çıkarır denilen telefonum

(Topic created on: 01-23-2023 11:09 AM)
254 Views
cettnna33
Active Level 5
Options
Galaxy A

Daha yeni aldığım samsung galaxy a33 İnternet'e 1 günü rahat götürdüğü söylenirken ben gunde 2 kez şarja koyuyorum.Okulda sadece fotoğraf çekiyorum mesela ve 100 den 70 e kadar düşüyor 

image

Bu İnternet'e atilan

image
Bu da benimki

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba kjllanici,

Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Pil Durumu" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

Ayrıca pil tüketimini azaltmak için;

• Cihaz bakımı özelliğini kullanarak cihazı optimize edin.
• Cihazı kullanmadığınızda, Güç tuşuna basarak ekranı kapatın.
• Güç tasarrufu modunu etkinleştirin.
• Gereksiz uygulamaları kapatın.
• Kullanmadığınızda Bluetooth ve GPRS (Konum) özelliğini devre dışı bırakın.
• Kullanmadığınızda Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakın.
• Senkronize edilmesi gereken uygulamaların otomatik senkronizasyonunu devre dışı bırakın.
• Arka ışık süresini azaltın.
• Ekran parlaklığını azaltın veya otomatik ayarlayabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
7 Comments
JKGurkan
Active Level 3
Galaxy A
Bende de a53 var, samsung markaların pilleri berbat hiç memnun değilim...
Galaxy A
İlk paylaşımda bütün sorunlarının çözümünü paylaştım ve özelden anlatım linki de attım.Videoyu sonuna kadar hızlandırmadan izlersen cihazını daha çok seveceksin çünkü gönderdiğim ve paylaştığım ayarlar hem internetini hızlandırır şebeke çekimine fayda sağlayacak hem şarj tasarrufu sağlayacak hem de ısınma ve.durumları ortadan kaldıracak.?çözümünü kabul edersen memnun olurum)
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Benim tel bile 100 den en kötü 85 e düşüyor şarja takmak istediğimde gece yi buluyor istersen servise git derim
cettnna33
Active Level 5
Galaxy A
Yeni aldığım telefonu servise götürmek biraz garip bazi kisiler ilk 10 gün sonra oturur batarya diyor bilmiyorum bakicam
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Doğrudur yada 1 hafta kullanın cihazı 1 hafta sonrası aynı ise götürürsünüz servise
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ben Samsung a23 128GB+6GB 4 gün önce aldım evet doğru söylüyorsun ben Sabah saat 6:30 okula gittim telefon kapattım. Okul çıkışta saat 13:05 telefon açtım %100 iken %96 kadar düşüyor ama çok normal mi bilmiyorum biraz daha 3 ve 4 hafta kullanmak lazım batarya rahat olacak mi bilmiyorum 😅 ben telefon %15 olunca 5 saat 50dk ekran süresi alıyor ama bana gayet iyi yani haftaya bakalım ne kadar süresi alıyor 😁
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba kjllanici,

Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Pil Durumu" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

Ayrıca pil tüketimini azaltmak için;

• Cihaz bakımı özelliğini kullanarak cihazı optimize edin.
• Cihazı kullanmadığınızda, Güç tuşuna basarak ekranı kapatın.
• Güç tasarrufu modunu etkinleştirin.
• Gereksiz uygulamaları kapatın.
• Kullanmadığınızda Bluetooth ve GPRS (Konum) özelliğini devre dışı bırakın.
• Kullanmadığınızda Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakın.
• Senkronize edilmesi gereken uygulamaların otomatik senkronizasyonunu devre dışı bırakın.
• Arka ışık süresini azaltın.
• Ekran parlaklığını azaltın veya otomatik ayarlayabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes