cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51 ekran suresi normal mi ?

(Topic created on: 12-18-2020 09:46 PM)
698 Views
HYMG
Active Level 8
Options
Galaxy A

Arkadaslar ekran suresi normal mi 

image

32 Comments
ilker1982
Active Level 6
Galaxy A
mrb
livingtodie
Active Level 8
Galaxy A
Tam kullanımı görmek daha sağlık yorum yapmaya yardımcı olacaktır. Ama böylesine uzun süre şarjda bırakmak uzun vadede ciddi batarya problemleri yaşamanıza neden olabilir.
HYMG
Active Level 8
Galaxy A
zaten yuzde 5 kadar kullaniyom sonra sarja takiyom .
0 Likes
HYMG
Active Level 8
Galaxy A
ama dün 36 dayken sarja taktim o yuzden olanilir ama bir daha tekrarlamicam bu olayi .
0 Likes
arabacı42
Active Level 3
Galaxy A
hacım bende gece yatarken takarım sabah çekerim ama nasıl bi sorunla karşılaşırız ne gibi önlemler almalıyım a51 kullanıcısıyım yeni aldım 4 günlük sarj sorunum var benimde
ilker1982
Active Level 6
Galaxy A
bence götürün iade edin hakkınız var
arabacı42
Active Level 3
Galaxy A
pazartesi vatana gidip görüşücem inşallah iade alırlar aslında 5 günlük olmasına rağmen çok sevdim ama sarj konusunda çok sıkıntı oluyor bundan önce a30 um vardı oda exynos 400 mah dı onun performansı çok daha iyiydi
ilker1982
Active Level 6
Galaxy A
bende media marktan aldım telefonda donanımsal bir hata olmuş olsa iade kabul edilir dediler.ama telefonun kendi uygulamasından kaynaklı diyorum hata kabul etmiyorlar.telefonu egerki yetkili servise götürün derlerse gittiğinizde izah edin telefonun açılmasını onarılmasını istemiyorum daha bir haftalık cihaz iade etmek istiyorum derseniz biraz açıklayıcı şekilde izah edin telefonu iade hakkınız var bilginiz olsun
arabacı42
Active Level 3
Galaxy A
çok teşekkür ederim hocam pazartesi bi gideyim inşallah hayırlısı olur değişimle çözülecek bi durum gibi durmuyor
0 Likes