cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A51 donma sorunu ve hemen ardından yeniden başlatma

(Topic created on: 04-16-2023 12:06 PM)
305 Views
UTQA51
Active Level 10
Options
Galaxy A

Beyler sa evet dün forumda paylaşan babamdı şimdi ben paylaşıyorum normalde sıfırlayacaktım ama aklıma whatsapp mesajları geldi onları yedekleyeceğim ama 2022 şubat ayından kalma neredeyse 1 seneden fazla 11 gb toplamda yedeklerken dondu ve yeniden başlattı kendini cihaz ne yapmam gerekiyor sakın 444 vs. Ayarın demeyin zaten çok pis gıcık oldum diyenlere bizde biliyoruz aramasını en son çare 444. 

image

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Teknik servise götürün ama onlarda cihazı sıfırlama izni için onay istiyor.Eger cihazı kullanabiliyorsanız,whatsapp zaten yedeklemeyi açınca yedekliyor.Ayrıca bir işleme gerek kalmıyor ama sanırım 11gb size gelen ve gönderdiğiniz medya ile döküman dosyaları.Otg kablosu alın ve flaş bellek,harici hardisk veya kart okuyu ile baska bir hafıza kartına tasıyın ama önce whatsapp'ın içinden dosyaları Dosyalarkm klasörüne kaydetmeyi unutmayın.

View solution in context

5 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Yarın servise gidin ve kendini olabileceği kadar dokunmayın garantide iş yapılır cihazınıza.
UTQA51
Active Level 10
Galaxy A
Maalesef garantisi bitti ama :(
T1111
Beginner Level 2
Galaxy A
Bende de 2023 ocak ayından beri aynı sorunla karşılaşıyorum.Servise götürdüm.Bana da ekran kartı ve soket değişikliği için 2000 tl fiyat çıkardılar.
Solution
Galaxy A
Teknik servise götürün ama onlarda cihazı sıfırlama izni için onay istiyor.Eger cihazı kullanabiliyorsanız,whatsapp zaten yedeklemeyi açınca yedekliyor.Ayrıca bir işleme gerek kalmıyor ama sanırım 11gb size gelen ve gönderdiğiniz medya ile döküman dosyaları.Otg kablosu alın ve flaş bellek,harici hardisk veya kart okuyu ile baska bir hafıza kartına tasıyın ama önce whatsapp'ın içinden dosyaları Dosyalarkm klasörüne kaydetmeyi unutmayın.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
A51 kullanıyorum ben böyle bir sorun karşılaşmadım
0 Likes