cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51 batarya

(Topic created on: 02-01-2024 04:23 PM)
207 Views
selim_sert
Active Level 2
Options
Galaxy A
Telefonumun sarjı çok hızlı bitmeye başladı. Hatta bildirim geldi cihazınızın piliyle ilgili sorun tespit edildi falan. Normal bir telefoncuya gidip batarya değişimi yapmamı önerir misiniz? Bu telefonların arka kapağı açılınca bir daha dikiş tutmuyor dedikleri doğru mu?

Telefonumun garantisi de bitti ne yapmam lazım? Telefoncular bu kapak açma işini düzgün yapabilir mi?

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
Mümkünse samsungun kendi servisine yaptır mutlaka

View solution in context

Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
Çözümüm işine yaradıysa eğer beni desteklemek için lütfen yorumumu kabul et teşekkürler :)

View solution in context

12 Comments
Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
Mümkünse samsungun kendi servisine yaptır mutlaka
selim_sert
Active Level 2
Galaxy A
Çok sağolasın, peki ne kadar da yaparlar? Ben orda beklerken olur mu yoksa bikaç saat veya bikaç gün sonra gel falan mı derler
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
Yoğunluğa bağlı ama orda rica et 1 2 saate yaparlar
Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
Çözümüm işine yaradıysa eğer beni desteklemek için lütfen yorumumu kabul et teşekkürler :)
İlhanEfe
Active Level 10
Galaxy A
Samsungun servisine yaptir en fazla 2 saat surer sabah 9 10 da gidersen saat 5 e kadar elinde olur ama saat 4 de falan gidersen ertesi gun alirsin fiyat bilgisi icin whatsapp numaralari var ordan bilgi alabilirsin
selim_sert
Active Level 2
Galaxy A
Çook sağolasın, veriler falan gitmez demi
İlhanEfe
Active Level 10
Galaxy A
Verileri yedekleyin sifilayabilirler
selim_sert
Active Level 2
Galaxy A
Yapma be
0 Likes
İlhanEfe
Active Level 10
Galaxy A
Verilerini falan yedekleyin telefon servisten sonra zaten geri yumlediginizde ana ekran duzeni uygulamalar falan otomatik yuklniyor sizin tek yapacaginiz sey guncellemek ve hesaplara giris yapmak o kadar
0 Likes