cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A51 Genel olarak animasyonlarda kasma

(Topic created on: 11-29-2020 07:38 PM)
247 Views
HakanDn
Active Level 5
Options
Galaxy A

Arkadaşlar bu A51'i ne zaman düzeltecekler artık bıktım usandaım hala kasmalar yavaşlamalar mevcut animasyonlar hala kasıyor bu telefona bu sorunları düzeltmek için güncelleme vermiyorlar bana sıfırlayın, güç tasarrufundan çıkartın falan da demeyin artık gerçekten bir çözüm bulunsun her parasını yolda bulmuyor eğer SAMSUNG GEREKLİ AÇIKLAMA YAPMAZ İSE HUKUKİ YOLLARA BAŞVURACAĞIM BÖYLE BİR SORUMSUZLUK OLAMAZ. lütfen A51 serisinin böyle bir sorunu olduğu hakkında açıklama yapılsın bu telefonun kullanan çoğunluk mağdur çözüm bulunmaz ise tüketici hakem heyetine başvuracağım cevabınızı ve bu telefonun genel olarak neden böyle sorunları olduğu hakkında açıklama istiyoruz. 

11 Comments
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
iç sesim yemin ederim paramızla rezil olduk valla ben başvurdum kardeşim tüketici haklarına inşallah kurtulurum yapışıp kalmaz hayatıma bu telefon
HakanDn
Active Level 5
Galaxy A
dostum sonucu bana da bildirirmisin senden rica ediyorum
0 Likes
SamsungAAA51
Active Level 10
Galaxy A
tabi ki yazarım buraya açıklanınca
0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
A51 Cihazınizda One UI 2.5 sürümünde bir sorun oluştu ve yazilimsal bir hata vardir.
Bu sorun yeni güncelleme ile düzelecektir.

Birde Samsung Members uygulamasından hata raporu gönderiniz.
Hata raporu göndermek için:Samsung Members ana menüsündeki artı(+)ikonuna tıklayarak hata raporu göndere bas ve sorununuza uygun olan seçeneği seçip sorununuzu anlatıp gönderin.
(Hata raporuna en geç 2 gün içerisinde yanıt verilmektedir)
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Maalesef One UI 2.5 değil öncesinde de vardı bu durum. Hata raporu gönderdim. Sonraki güncellemede düzelecek dediler ama düzelmedi. İnşallah One UI 3 ile düzelir.
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
İnşallah düzelecektir.
Düzelmez ise cihazi sıfırlayınız.
Sifirlamadan sonra duzelmez ise cihazda donanimsal sorun vardir Samsung Yetkili servisine gotürmenizi öneririm.
0 Likes
HakanDn
Active Level 5
Galaxy A
yetkili serviste sorun yok diyor okuyorum hep veren kisilerinkini
GökhanGll
Active Level 4
Galaxy A
bende tiksindim satmayı düşünüyorum. oyun oynayamıyorum
HakanDn
Active Level 5
Galaxy A