cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50

(Topic created on: 04-14-2021 10:14 PM)
276 Views
mskdkx
Active Level 6
Options
Galaxy A
Beyler
Kamera Konusun da Tek Ben Şikayet ci Deyilim Bir Çok Kulanıcı Bu Sorun la Musarip Samsung Her şeyin Farkın da Olmasına Rağmen Bu Sorunu Çözmek Yerine Bu Soru nu Görmez den Gele biliyor ken Mantık lı mı A72 Almak Mantık lı mı 4800 Tl Bu Cihaza Yatırım Yapmak
Bir Çok Firma Kulanıcı larına yardım cı Oluyor ken Neden Samsung Sorun lara yardımcı Ola mıyor Kamera konusuna El Atmıyor A50 nin Tek Sorunu Kamera Tek Güncellemede sorunu Çöze biliyor ken Neden Görmez den Gelebiliyor 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba mskdkx,

İncelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

0 Likes
9 Comments
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Samsung bu konuda kendisine birsey yapamadığı için benim forumunda car s22 ultra çıktığında olinpus ile anlaşmaya gitti kamara konusunda yazılımsal olarak çok geride
0 Likes
mskdkx
Active Level 6
Galaxy A
Anlamıyorum şans yok knk biz de
0 Likes
ssssss3
Active Level 9
Galaxy A
Hocam illahaki sorunlari vardir fakat eskiden A50 kamerasi S20 kamerasiymis gibi davranmaktan vazgecin. Tanidigim birinde A50 var daha ilk ciktigi zaman almisti kamerasi o zamanda kotuydu.
0 Likes
mskdkx
Active Level 6
Galaxy A
Kötü olan kamera daha daha kötü oldu knk güncelleme istiyoruz ya
0 Likes
alosmann
Active Level 6
Galaxy A
Kanka a72 değilde a52 al bence daha mantıklı a50 kamera güncelleme az kaldı bence gelecek
0 Likes
mskdkx
Active Level 6
Galaxy A
Aynı ne deyiş miş A52 mantıksız
0 Likes
onuryılmaz
Active Level 6
Galaxy A
2 yıldır bildirim yapıyoruz olan bir şey yok kameranın default özelliklerini bile kısıp veriyorlar
0 Likes
Botzexlan
Active Level 7
Galaxy A
Kamera, pil, arayüz geçişleri, ısınma, navigasyon tuşları parlaklığı yükseltince akıcılığın gitmesi daha bir çok sorun keşke bir tane olsa. Üstelik bu sorunlar telefonu sıfırlamama rağmen
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba mskdkx,

İncelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes