cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A50

(Topic created on: 03-29-2020 06:57 PM)
148 Views
karaoglan1995
Active Level 5
Options
Galaxy A
Beyler az Önce 101 MB botunda Güncrlleme Geldi de Deyişen Bir şey olmadı Hindis tan da Parmak okuyucusuna Gelmişti ama bana Gelmedi sadece Böcek onarımı atılar ben ne Anladım bun dan Parmak izi yine Yavaş 🤔
22 Comments
yunusbagci
Active Level 6
Galaxy A
😄😄
karaoglan1995
Active Level 5
Galaxy A
işallah benim de temelim 0
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba karaoglan1995,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Yorumunuzla, foruma katkı sağladığınız için teşekkürler. Bu gibi yazılımlar, cihazınızın daha stabil, sorunsuz çalışmasını sağlamak ve cihazda oluşabilecek olası sorunları önlemek için sunulan, ara yazılımlardır. Menülerde bir değişiklik görmeyebilirsiniz ancak arkaplanda, performans artacak ve uygulamalarla uyum geliştirilecektir. Cihazınızdaki "Ayarlar-Yazılım Güncelleştirme-Son Güncelleme Bilgileri" bölümünden, en son yazılım ile gelen yenilikleri görebilirsiniz.

Yaşamış olduğunuz durum için "Samsung Members" uygulaması içerisinden "Yardım Alın-İnteraktif Kontroller-Parmak İzleri" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa,  cihazda sıfırlama deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartın. Daha sonra "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes