cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A34 pişman edermi

(Topic created on: 09-22-2023 10:09 PM)
256 Views
nememurualkolbey
Active Level 8
Options
Galaxy A

Samsungdan çokça pişman oldum özellikle 

A20 M10 A2 Core gibi cihazlardan
Her ne kadar giriş segmenti sayılabilir kullandığım cihazlar

Ama a34 şuan hemen hemen orta segment fakat beni pişman edermi geç yüklenme donma kasma benim için akıcı olsun yeterki pubg umrumda değil 0fps alsın isterse hızlı olsun yeter özellikle uygulama giriş çıkışları 

S20 fede güzel ama güncelleme yok artık eskidi a34 dün çok ömrü var zaten güncelleme desteği kesildiği zaman telefonu satıyorum e 4 adet alicak 3 4 sene rahat gider ama s20 fe en fazla 1 sene kullanabilirim güncelleme desteği önemli benim için 
9 Comments
Teksam
Active Level 6
Galaxy A
Güncelleme desteği önemli ancak şunu belirtmek isterim s20 fe birçok orta segment cihazdan kaliteli ve donanım olarak üst seviyedir
Teksam
Active Level 6
Galaxy A
A 34 bildiğim kadarıyla güzel telefon yine de testlerini izlemenizi uzun kullanım sonucunda deneyimini paylaşan kişileri izlemenizi öneririm
Galaxy A
Ayrıca yazılım güncellemesine de ihtiyacı yok bence,sadece güvenlik alsa yeter.
Samsung80
Active Level 8
Galaxy A
Ben ikisinise inceledim 2 ay önce S20 fe aldım. A34 kaba ve düşük segment bir cihaz. Şimdi M34 ü parlatıyorlar o da kısıtlı bir cihaz. Daha önce ben M51 de aynı hataya düşmüştüm. Tavsiyem iyisini alın kafanız rahat olsun. Android için güncelleme problem değil Android 13 sizi 5 yıl götürür şu an Android 8 kullanan bir sürü insan var. S20 fe alın veya bütçe varsa s22 s23 serisi.
Galaxy A
Evet hocam a34 baya kaba normalde a33 32 ince güzel cihaz yaparken 34 de güzel donanım verip kaba yapmak entrasan android ,8 bu arada hafif arayüz sıkıntı çıkarmaz ama son sürüm olunca sıkıntı yoksa s20 fe tasarımı güzel
Galaxy A
Note 4 kullanıyorum 10 yıldır ve 6.01 var.Hâla işimi görüyor.
mesutyyl
Active Level 1
Galaxy A
Dostum saydığın telefonlar ucuz cihazlar olduğu için pişmanlık sebebi, fakat azcık paraya kıyıp iyi cihaz alırsan pişman olmazsın. 1 yıldır a53 kullanıyorum çok çok memnunum
MEBA34
Active Level 3
Galaxy A
A34 kullanıcısıyım oyunlar gayet güzel akıyo uzun süre aralıksız oyun oynarsan drop ve kasmalar olabiliyo ben çok oyun oynamadığım için benim işimi görüyor günde araliksız max 2-3 saat oynuyorum sıkıntı olmuyo 3. saatte ufak tefek sıkintılar çıkıyo (özellikle ısınma) dedigim gibi ben oyun oynarim ama çok oyun oynamam telefon bana yetiyo oyun bağımlısıysan samsungdan uzak dur poco fln o tarz telefonlara yönel
CanA34
Active Level 5
Galaxy A
şu anda aktif olarak hem a34 hemde s20fe kullanmaktayım kamera odaklı ise s20fe işlemci olarak sanırım optimizasyondan a34 bazen uygulamaları daha hızlı bile açıyor ama s20fe de altta kalmıyor hız olarak eşit ısınma olarak s20fe daha az ısınıyor ama arada aman aman bir **bleep** yok ekran kalitesi olarak a34 daha iyi geliyor bana tasarım olarakta damla çentik rahatsız etmedi ama arka tasarımda ikiside birbirinden güzel ikiside batarya performansı olarak çok iyi ama güncelleme alacağı için a34 tercih ederim xiaomi realme falan onlara yönelme samsung dısinda androdid alinmaz
NOT:S20FE Snapdragon model