cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A34 5G Parmak İzi Işığı

(Topic created on: 02-17-2024 07:17 PM)
222 Views
Yasinka
Active Level 2
Options
Galaxy A
Parmak izi ışığı karanlıkta çok fazla parlıyor. Bunu parmak izi ışığını kapatmanın bir yolu var mı? 
0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
yunuss_A13
Active Level 8
Galaxy A
Ultrasonik sensör olmadığı için optik olarak parmağı okuyor ve ışığa ihtiyaç duyuyor bu sebeple kapatamazsın. Ultrasonik olsaydı ses dalgalarıyla parmağı okuduğu için ışığa ihtiyaç duymazdı ve ışık çıkmazdı bazı cihazlarda ışık çıkmamasını sebebi bu

View solution in context

0 Likes
24 Comments
Alpointernet
Expert Level 1
Galaxy A
Yok. O ışık sayesinde senin parmak izini tarıyor.
Yasinka
Active Level 2
Galaxy A
Bir site de video gördüm. Yabancı video o adam yapıyordu ama kapattı o ışığı! Ben meslek gereği kesinlikle kapatmak zorundayım. O ışık yandı mı resmen ben buradayım diye bağırıyor gibi oluyorum.
0 Likes
Alpointernet
Expert Level 1
Galaxy A
'Bazı' iyi modellerde kapatılıyor. Telefon modeliniz nedir?
Yasinka
Active Level 2
Galaxy A
Üstte yazıyor zaten. A34 5g
0 Likes
Alpointernet
Expert Level 1
Galaxy A
Pardon okumadım orayı. a34de ışığı kapatamassınız. Bi adamın ışığı kapadığı modele bakın bir sizinkine. Teknolojileri farklı oluyor.
Yasinka
Active Level 2
Galaxy A
Diyorum ki animasyonları kapatsam işe yarar mı? Samsung ile görüştüm. Sıfırlama kısmından tüm verileri silmemi söyledi. Bu nasıl çözüme ulaştıracak, bu nasıl bir yol
0 Likes
Alpointernet
Expert Level 1
Galaxy A
Tüm verileri silmen falan birşey etkilemez, orada sallamışlar. Animasyonları kapaman eğer şuan kilidi açarken parmak izi kısmında bir dalgalı animasyon çıkıyorsa işine yarayabilir. Ama bu kesin bir çözüm değil. Tam parmağının altında yine bir ışık yanacak.
sekobaskan
Active Level 9
Galaxy A
Aynen ışık olmasa parmağını bulamicak ne dertler var ya o halde tek yol kalıyor kullanmamak
0 Likes
Yasinka
Active Level 2
Galaxy A
Hocam. Senin mesleğin için sorun yoktur. Benim mesleğim için hayati risk taşıyor. Fantezi olsun diye sormuyorum
0 Likes