cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A32 güncelleme

(Topic created on: 05-19-2022 11:09 PM)
205 Views
Mamißey
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhabalar  yeni güncellemeden sonra a 32 cihazım şarjdayken bir an yeşil pixel ekran oldu pwr tuşuna bastıktan sonra düzeldi güncellemeden dolayı birşey mi yoksa donanımsal mıdır şimdiden teşekkürler iyi akşamlar

10 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm.
Bu durumun kontrol edilmesi için sizlere tavsiyem hata raporu göndermenizi öneriyorum.
Uygulamalar ekranına geliyoruz Samsung menbırs
Uygulamasına tıklayıp giriyoruz alt tarafta yer alan destek veya yardım alın bu türlerden bir yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden hata raporları yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden cihazınıza uygun hata seçeneğini bulun tıklayın uygun hata seçeneğini bulup tıkladıktan sonra çıkan sayfa içerisine bütün sorunlarınızı ayrıntılı bir şekilde yazmanız gerekiyor önemli ayrıntıları eklemeniz gerekiyor kişisel Bilgilerinizi girmeyin yaşamış olduğunuz bu sorununuzun sıklığını seçin hata raporunu gönderin arka planda kayıt oluşturulurken.
Samsung menbırs
Uygulamasını kapatmayın uygulamadan çıkmayın rapor tamamen gönderilene kadar uygulama içerisinde birkaç dakika mutlaka beklemeniz gerekiyor rapor tamamen gönderildiği zaman şöyle bir bildirim gelecektir.
Hata raporları gönderildi bu hatayı bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz.
Konu ile ilgili olarak yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden mümkün olan en kısa zaman içerisinde bir geri dönüş sağlayacaklardır.
0 Likes
Vedat51
Active Level 4
Galaxy A

Merhaba

Mami memnun musun a32 android 12 geldikten sonra sorun karşılaştın mı?

Mamißey
Active Level 1
Galaxy A
Hocam şarj yerinde sorun yaşadım sadece okadar
Vedat51
Active Level 4
Galaxy A

Bende de olmuştu düzelir hocam

0 Likes
Mamißey
Active Level 1
Galaxy A
Ekran bi gitti geldi
RAMOBİLEA32
Active Level 5
Galaxy A
Beyler bana bi türlü gelmedi bu android 12 A32 cihazıma 6 ram 128 model A325FXXU2AVB6
Mamißey
Active Level 1
Galaxy A
Eminmisin gelmesi lazım hicsm
RAMOBİLEA32
Active Level 5
Galaxy A
Kanka her gün kontrol ediyorum indir ve yükle butonuna basıyom
0 Likes
RAMOBİLEA32
Active Level 5
Galaxy A
.Screenshot_20220520-011007_Software update.jpgScreenshot_20220520-011025_Settings.jpg
0 Likes