cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A31 Dokunmatik sorunu

(Topic created on: 04-20-2022 07:28 PM)
351 Views
DoğukanYıldırım
Active Level 1
Options
Galaxy A

mmofps veya mmorpg oyunlarında çift dokunma gerçekleştirince dokunmatik bayağı bir geç ilerliyor, kayma çok çok yavaş ve orantısız oluyor.

14 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Telefonu fabrika ayarlarına sıfırla düzelmezse hata raporu gönder.Olmadı hızlı yardım almak istiyorsan canlı destekle görüş.
Galaxy A
canlı destekde çevrim içi çalışan yokmuş öyle diyor sitesinde. Fabrika ayarlarını sıfırlayıp denedim muhtemelen donanımsaldır
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Dokunmatik hassasiyetini aç bide öyle dene.
Galaxy A
Denedim, olmadı. Teşekkür ederim.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Rica ederim.
TechnoBit
Active Level 8
Galaxy A
Ayarlar > Ekran > Dokunma Hassiyetini açın a71 cihazımda bu özellik bulunuyor sizin cihazinizdada olabilir bu şekilde denemenizi tavsiye ederim genelde ekranda bulunan koruyucular dokunma hassasiyetini etkiliyor düzelmez ise fabrika ayarlarına dönüş yaparak temiz kurulum deneyebilirsiniz bu sorun başıma gelmediği için kesin bir çözüm olmayabilir sunduğum bilgiler
Galaxy A
Onu da denedim, her türlü şeyi denedim ama olmadı, yarın teknik desteğe götüreceğim.
TechnoBit
Active Level 8
Galaxy A
Hangi ilde yaşıyorsunuz bilmiyorum ancak kargo yoluyla gönderim sağlqmayın bizzat kendiniz başvurun kargo yoluyla süreç üzüyor ve 1 saat içerisinde onarım garantisinden faydalanamiyorsunuz
Galaxy A
Anladım, çok teşekkür ederim, iyi günler.