cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A20 Beyaz Ekran Hatası

(Topic created on: 02-07-2021 09:51 PM)
367 Views
MrBeyonde
Active Level 1
Options
Galaxy A

Telefonu kapattıktan sonra bir süre geçince ekranı yeniden açıyorum ve 1 saniyeliğine bir beyaz ekran geliyor ve direk siyah ekrana dönüp sonra normale dönüyor. Bunun sebebi sizce nedir? Bu problemi yaşayanlar var mı?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba MrBeyonde,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
2 Comments
PriceTR
Active Level 8
Galaxy A
Ekranda çıkan renk tam olarak beyaz ise ekranınızda bir sorun yoktur. Büyük ihtimal yazılımsal bir problem. Son güncellemenizden, yüklediğiniz bir uygulamadan olabilir. Cihazı fabrika ayarlarına döndürmek çözüm olabilir.
0 Likes
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba MrBeyonde,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes