cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A10s Donma sorunu

(Topic created on: 06-09-2020 11:00 PM)
2140 Views
HaşimA22
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Telefonumda kulaklığı çıkarınca bi donma meydana geliyor eğer bir uygulamadayken çıkarınca bi 15 sn falan donuyor bu sorun bi tek bende mi var acaba?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba A10samsung1916,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Farklı bir orijinal kulaklık ile bu durumu test etmenizi rica ederiz.

Sorunun devamı halinde;

Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Dön menüsel işlemini deneyebilirsiniz. Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez. Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve Rahatsız Etme ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
12 Comments
semaA10s
Active Level 7
Galaxy A
aa evet bende de bu sorun var
semaA10s
Active Level 7
Galaxy A
bu telefon biraz sıkıntılı benim şarj ve kulaklık girişi yerinde çıkıntı var ondan kaynaklı sanmistim ama yanılmışım genel sorun demekki
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy A
yalnız değilmişim demekki :)
semaA10s
Active Level 7
Galaxy A
Evet bende benim telefon çöp oldu sandım ama güncelleme düzeltir belki
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy A
umarım ama güncelledikten sonra daha kötüye gitmezse iyidir.
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy A
aynen sıkıntılı pubg mobile ı çok iyi oynatırken Pubg mobile lite da kasıyor böyle bi saçmalık yok
semaA10s
Active Level 7
Galaxy A
gerçekten çok sıkıntılı bi telefon aldığıma çok pişmanım bide bende bildirim paneli kendi kendine aşağı iniyor bazen o da genel bi sorunmus
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy A
bende öyle bir sorun olmadı bende bazen algılamama veya geç tepki verme var o çok sinirimi bozuyor özellikle oyun oynarken falan ama M10s almadığıma pişmanım
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba ben Bolt!
Bu sorunun nedenini veya çözümünü bilen kişilerin olduğunu söyleyemem. Neyden kaynaklandığını bende bilmiyorum yine de diğer kullanıcıların bir bilgileri varsa onları okuman iyi olabilir. Bunlar dışında hata raporu göndermenizi tavsiye etmekten başka bişey yapamıyorum.

Yazılımsal bir sorunsa güncelleme ile düzelebilir.