cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A 71 aramalarda ses sorunu

(Topic created on: 07-10-2023 06:22 PM)
163 Views
tolgaaa90
Active Level 1
Options
Galaxy A

A 71 kullanıcısı olarak karşıya ses gitmemesi ve aynı şekilde gelmemesi sorununu bende yaşadım. Telefondan Bixby uygulamasını kaldırıp telefonu aç kapa yaparak bu sorunu çözüldüğünü gördüm.Tahminen açık olduğunda uygulama mikrofon sesli komutla konuşma arasında kaldığından sorun oluşuyo olabilir. İnşallah sizinde sorununuz çözülür bu sekilde. Benim sorunum çözüldü şimdilik. Yetkililer bu duruma bir çözüm bulmalı. İnsanlar zor durumda kalıyor... Hayırlı günler...

7 Comments
ferhat3547
Active Level 4
Galaxy A
hocam seninde hoparlörde bir sıkıntı varmı sesi kendi kendine kısılıp yükseliyomu dizi film müzik falan izlerken
tolgaaa90
Active Level 1
Galaxy A
Evet bende de oluyo önceleri biraz daha fazlaydı bu aralar pek olmuyo ama çok kullanmıyorum takip edemedim sin zamanlarda ama var yani genel olarak
ferhat3547
Active Level 4
Galaxy A
ben hoparlörü değiştirttim 1 nisan güncellemesi oldu gene başladı 1 haziran geldi hala devam ediyo
tolgaaa90
Active Level 1
Galaxy A
Ben son güncellemeyi yapmadım bekletiyorum son ana akadar da yapmicam
ferhat3547
Active Level 4
Galaxy A
yapsanda aynı olacak
0 Likes
tolgaaa90
Active Level 1
Galaxy A
Güncellemelerin son zamanlarda pek bi anlamı kalmadı sadece hafızayı doldurmak ve telefonu agirlastirmaktan başka bi ise yaramiyo
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba tolgaaa90,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes