cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ÇÖP53 ISINMA

(Topic created on: 11-08-2023 07:59 PM)
772 Views
ComradeS62
Active Level 6
Options
Galaxy A

Ne olacak bu ÇÖP53'ün ısınma problemi ?? 

10 dakika oyun oynayalım diyoruz hemen ısınıyor donuyor kasıyor 
Belki 20 tane hata raporu gönderdim gelen cevaplar hep basite kolaya kaçma boş öneriler hep aynı cevaplar. Telefonu sıfırlayın!! 

Bu arada forumda dolanırken gördüm burada bir A53 pardon Çöp53 fanboyu var biliyorsunuz 
A53 ısınıyor dokunmatik şebeke problemleri var oyun performansı çok kötü dediğimiz zaman hemen yorumlara damlayıp 
Yok öyle birşey siz telefonu merdiven altı yerlerden satın almışsınız A53 süper telefon bende hiç ısınma takılma dokunmatik sorunu yok telefonu kötülemeyin diyordu... 
Yorumlarda gördüm aşırı ısınmadan dolayı telefon ekranı yanmış ve dokunmatik problemi bendede var yazmış 😂😂😂 
Çocuk o kadar fanboy ki A53ün pardon Çöp53ün S serisi telefonlardan hiç bir farkı olmadığını savunuyordu 😂😂 
Bir balon daha patladı 😂😂

Aynen kanka Çöp53 geenkbech antutu performansı 99999999999999 puan dünyanın en iyisi A53 knk 😂😂

Resolved!
51 Comments
s23merve
Active Level 6
Galaxy A
Kanka a53 süper telefon(!)(taş devrinde yaşıyorum
0 Likes
Actixel
Expert Level 1
Galaxy A
Herkesin aklına soğutma koymak geliyordu. Fakat kullanıcı talep etmezse yapılmıyor bazı şeyler. Şuan Iphone 15 Pro Max a bak içinde A53 den bile kötü soğutması var. Bunun sebebi kullanıcılarının talep etmemesi. 888 ve 8 gen 1 de üst üste problem yaşanınca kullanıcı kızdı, samsung da böyle bir harekette bulundu bunu daha önce de yazdım. Maliyeti de içindeki teknolojiye oranla aslında gayet normal, sadece bizim ülkede maalesef vergiler çok yüksek.
0 Likes
Koctv
Active Level 8
Galaxy A
Kılıfı çıkar sorun çözülüyor
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Yok çıkarmaz o ona göre kılıfla olsa bile ısınmayacak
0 Likes
s23merve
Active Level 6
Galaxy A
45 den 43,5 a düştü Allahım bu bir devrim
0 Likes
Galaxy A
Aynen a53 ısınıyor hemde soba gibi kısın ısınma dertine son 😂😂😂
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
İlerde senide görürüz abi😂
Galaxy A
Aynen a24 dün var mı ısınma dertine son😂😂😂👋👍
0 Likes
SamsungA12s
Active Level 7
Galaxy A
G95 çok ısınıyor diye biliyorum ama g99'da performans kısılarak daha çok verimliliğe odaklandılar o yüzden çok ısınmıyor
0 Likes
Galaxy A
Evet hiç ısınmıyor g99 doğru elimden düşmez a24 ısındıgını görmedim