cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

guncelmiyiz.com’u biliyor muydunuz?

(Topic created on: 04-19-2020 12:56 PM)
133 Views
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Güncel miyiz? cihazınızın gelecek tahmini güncelleme takvimini takip edebileceğiniz, cihazınızda bulunması gereken güncel yazılım sürümünü öğrenebileceğiniz, cihazınızdan aldığınız deneyimin keyif ve kalitesini artırmanıza yardımcı olacak içeriklere erişim sağlayabileceğiniz bir sitedir.

Güncellemelerin, gerekli görülen çeşitli performans testleri sebebiyle tarihleri değişebilir.

http://www.guncelmiyiz.com/

6,016 Comments
Blau
Active Level 5
Diğer
Geç kaldın :d
0 Likes
Blau
Active Level 5
Diğer
Güncelleyeceksen pili biraz hızlı bitiyor aynı zamanda şarj süresi uzuyor. Yani telefon 2 saate şarj olurken artık %35'de olunca pil yüzden %100'e 6 saatte şarj oluyor.
0 Likes
daset41
Active Level 3
Diğer
gündüz mü geldi ben yeni farkettim:)) şarja taktım bakalım ne olucak
0 Likes
evci
Active Level 1
Diğer
işim için kullanıyordum telimi kapatamıyorum foto zom yok oldu resim çekemiyorum.yardım edebilecek varmı
Mercimeyk
Expert Level 3
Diğer
fotoğrafı 3:4H den 3:4 yap
evci
Active Level 1
Diğer
Anlamadım.
0 Likes
evci
Active Level 1
Diğer
tmm yaptım bu sorun gitdi ama teli kapatamıyorum. yandakı düğmeye başlılı tutunca bixby çıkıyor çıldırcam.
0 Likes
winterfall
Active Level 3
Diğer
Samsung galaxy M20'ye 11 mart 2020 de mart ayi guvenlik guncellemesi verilmişti sam mobile den gördüm  aradan 1 aydan  fazla geçti ama hala bir guncelleme hala android 10 ile gelen 1 aralik 2019 guncellemesi ile kaldi acaba ne zaman gelecek?
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
M20, güvenlik güncellemelerini 3 ayda 1 almaktadır.
0 Likes
winterfall
Active Level 3
Diğer
biliyorum android 10 dan sonra bir guncelleme daha geldi hindistana mart ayi guvenlik yamasi taşiyordu 1 aydan fazla oldu hindistanin dışına çıkmadı acaba ne zaman turkiyeye gelir 3 aydan fazla geçti
0 Likes