cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

guncelmiyiz.com’u biliyor muydunuz?

(Topic created on: 12-20-2019 07:30 PM)
32963 Views
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Güncel miyiz? cihazınızın gelecek tahmini güncelleme takvimini takip edebileceğiniz, cihazınızda bulunması gereken güncel yazılım sürümünü öğrenebileceğiniz, cihazınızdan aldığınız deneyimin keyif ve kalitesini artırmanıza yardımcı olacak içeriklere erişim sağlayabileceğiniz bir sitedir.

Güncellemelerin, gerekli görülen çeşitli performans testleri sebebiyle tarihleri değişebilir.

http://www.guncelmiyiz.com/

6,016 Comments
Limoncelloo
Active Level 9
Diğer
Ben genelde siteden bakmıyorum herşeyden haberim oluyor. Yazılımla ilgili bütün haberleri ve paylaşılan tarihleri guncelmiyiz.com sitesinden görebiliriz arkadaşlar.
eness
Active Level 4
Diğer
güncelmiyiz.com sitesinin paylaştığına göre aralık ocak arasında ama tam tarih belli değil
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba ouzz,

Ben Turkuaz. Samsung Forum moderatörüyüm.  

Model ürünümüz için 16 Aralık 2019 - 16 Ocak 2020 tarihleri arasında yeni yazılımın sunulması planlanmaktadır. Sitemizden takipte kalmanızı rica ederiz.

http://www.guncelmiyiz.com/

Teşekkürler.
MOD

mtamer
Active Level 3
Diğer

Bize 16 aralıkta gelmedi gereken güncelleme 23 aralıkta bile gelmezken 23 aralık diye açıklanan note 10 güncellemesi dakik bir şekilde dağıtılmaya başlandı. Şimdi neden mühendisler o cihazları hemen test edip dağıtıyor bizimki sürekli test aşamasında kalıyor 1 haftadır. Ayriyetten kimse cikipta su tarihte de dağıtılacak demiyor. 

Anonymous
Not applicable
Diğer

ANDROİD 10 GELSİN ARTIK!!!!!! (M20 KULLANICILAR İÇİN VE A30 KULLANICILAR İÇİN)

(BEN A30 KULLANIYORUM)
Yenilmez
Active Level 6
Diğer

Aralık güvenlik yaması güncellemesi ne zaman gelecek? Ay bitti hala gelmedi.

Anonymous
Not applicable
Diğer
ANDROİD 10 GELSİN ARTIK
(Samsung Galaxy A30)
Anonymous
Not applicable
Diğer

Android 10 aldığım bilgilere göre Samsung Galaxy A30 ve Samsung Galaxy M20 cihazlar nisan ayında olup Samsung Galaxy A70,A80,A90,A50,A40 cihazlar 2020 Haziran Ayında gelecekmiş.

Aldığım Bilgi Doğrumu?
Anonymous
Not applicable
Diğer
Samsung galaxy a7 2017 model telefonuma Android 9.0 pie güncellemesi ne zaman gelecek.