cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

guncelmiyiz.com’u biliyor muydunuz?

(Topic created on: 03-16-2020 11:02 PM)
77 Views
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Güncel miyiz? cihazınızın gelecek tahmini güncelleme takvimini takip edebileceğiniz, cihazınızda bulunması gereken güncel yazılım sürümünü öğrenebileceğiniz, cihazınızdan aldığınız deneyimin keyif ve kalitesini artırmanıza yardımcı olacak içeriklere erişim sağlayabileceğiniz bir sitedir.

Güncellemelerin, gerekli görülen çeşitli performans testleri sebebiyle tarihleri değişebilir.

http://www.guncelmiyiz.com/

6,016 Comments
yusuftvnA70
Active Level 7
Diğer

Bu a70e android10 güncellemesi nisanın başında gelir mi hemen ya?Başka ülkelerde gelmiş.Gelmesini istiyoruz artık.Zaten güvenlik güncellemeleri gelmiyor o ayrı konu.

0 Likes
A50ci
Active Level 5
Diğer
A50 satılırken reklamı yapıldı, hemde ne yapıldı ama Android 10 vermeye gelince en sona atıldı. Daha koreye yeni veriyorsa umudu kes en az 20 gün bekleriz Bi apple gibi yapsaniz hadi maksimum 5 gun beklet ,bekletme amaciniz nedir söylerseniz sevinirim
0 Likes
ridatoprak
Active Level 3
Diğer
biz bu sayfayı takip ediyoruz etmesine de işte sıkıntıda burda note 8 için güncelleme gözükmüyor
DreadNova
Active Level 3
Diğer

Telefonum hala android 10 güncellemesi hakkında hiçbir bilgi yok. Kendi telefonumdan daha kötü modellere android 10 gelirken benim daha çok para vererek aldığım gayette güçlü performansı olan A8 cihazıma güncelleme gelmiyor bu ne saçmalık aynı sene içersinde çıkan A7 ve A9 güncelleme alırken A8 e neden gelmiyor?

0 Likes
Diğer

Arkadaşlar emin olun bazı telefonların güncellemeleri samsung turkiyede daha erken açılmış işallah diğer telefonlara ve android 10 güncelleme hızı artar başarı dilerim samsung türkiye 

Deneyimlerim ise çocuklarının stock rolünü kurdum hatta güncelleme dahi guncelledim
DevranS20FE
Active Level 7
Diğer
Samsung a50 için android 10 dağıtıma çıktı ilk olarak korede yayımlandı türkiyeye ne zaman gelir
0 Likes
inf4ndroid
Expert Level 5
Diğer
One UI 2 ile gelen Android 10 güncellemesi Rusya, Irak, Polonya ve Ukrayna için "6 Mart"ta yayınlandı ve o zamandan beri herhangi bir açıklama ya da güncelleme yayınlanmadı.

0 Likes
Merttt
Active Level 4
Diğer
A70 için  Android 10 Q  güncellemesi Nisanın kaçında gelecek bilen  var mı ?
0 Likes
mehmet6565
Beginner Level 2
Diğer
Güncelleme gelirmi diyecektim
0 Likes
Asude1
Beginner Level 2
Diğer

Telefonum a50 ama hala android 10 güncellemi gelmedi.Ne zaman gelebilir?

0 Likes