cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

guncelmiyiz.com’u biliyor muydunuz?

(Topic created on: 02-01-2020 05:08 PM)
204 Views
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Güncel miyiz? cihazınızın gelecek tahmini güncelleme takvimini takip edebileceğiniz, cihazınızda bulunması gereken güncel yazılım sürümünü öğrenebileceğiniz, cihazınızdan aldığınız deneyimin keyif ve kalitesini artırmanıza yardımcı olacak içeriklere erişim sağlayabileceğiniz bir sitedir.

Güncellemelerin, gerekli görülen çeşitli performans testleri sebebiyle tarihleri değişebilir.

http://www.guncelmiyiz.com/

6,016 Comments
GFB_üyesi
Active Level 10
Diğer
GÜNCELLEME DURUMU
Test aşamasında
PLANLANAN GÜNCELLEME TARİHİ
31 Aralık 2019 - 31 Ocak 2020
SanalMaster
Active Level 4
Diğer
beklemek istemeyenler beta surumu yukleyebilirler 5. beta surumu yayınlandı 2 3 gun önce yüksek ihtimalle de son beta bu hafta icerisinde final surumu yayınlanacagını tahmin edıyorum.Ama türkiye icin ne zaman yayınlanır muamma
ertayil
Active Level 3
Diğer
merhaba, beta sürümünü nasıl yükleyebiliriz.
0 Likes
irfanJ730F
Active Level 6
Diğer
turkiye beta sürümünü yükleyemiyor sanki
0 Likes
SanalMaster
Active Level 4
Diğer
öncelikle telefonunuza dişardan mudahale etmenizi tavsiye etmiyorum.Yani yetkili servis disinda .Illa yuklemek istiyorum derseniz androidsage.com sayfasında beta surumleri mevcuttur.Ingilizceniz var ise bakabilirsiniz.Yoksa da ceviri vs bir şekilde bakabilirsiniz :smiling-face:
0 Likes
AndrewMallams
Active Level 7
Diğer
Hocam bekliyoruz ama biraz biraz sinir bozmaya başlıyor artık.
0 Likes
Gürhanatay
Active Level 6
Diğer
0 Likes
TabS7ege
Active Level 8
Diğer
Ben A20 yi 2020 nin 2. çeyreği güncellenecek diye hatırlıyorum haziran da gelmesi muhtemel . Ayrıca güncellemenin geç kalması okadarda sorun değil. kötü olmasından geç olması iyidir .
0 Likes
Gürhanatay
Active Level 6
Diğer
tabi öyledir mayısta verilicek denildi ama gelmesi daha iyi olur a10 alabiliyorsa a20 neden almasın
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
A10s A20 den kat ve kat güçlü ve daha iyi
A20 için tarih hiçbir zaman verilmedi. Saçma salak sitelere inanmayın.. Ellerinde belge olmammalarına rağmen konuşuyorlar
#D
0 Likes