cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

fit2 sağ olsun küçük watch gibi

(Topic created on: 12-14-2023 01:49 PM)
119 Views
rhearhe
Active Level 4
Options
Diğer

Watch 6 40mm almayı düşünüyordum ancak vazgeçtim fit2 hakkını veriyor bence. 

Siz ne düşünüyorsunuz?

Watch serisinin tabii daha çok özelliği var. Daha iyi olabilir ancak birkaç yıl önce 251tl aldığım fit2 maksimum herşeyini veriyor zaten. 

Mesela bileğim her döndüğünde açılmasına gerek olmadığı için cihaz hep iyi geceler modunda (ekranı küçük old. için) pili çok dayanıyor. 

Kalp atışını her dk ölçüyor. Ki durursa ihtiyacım olmayacak ona :) 😀 

Saat alacaksanız ve güncelleme ve daha fazla özellik düşünüyorsanız, watch düşünün.

Küçük watch gibi fit2 Suan watch yerine fot2 saçma tabii ve fiyatına değmeyebilir ama samsung'u takdir ediyorum. Daha çok seçenek sunulabikinirdi fit2 te veya üst modelleri çok güçlü olurdu bence.

Bir iki yıl önce alanlar şanslı.

Neyse lupin izlemeye gidiyorum iyi günler. 
5 Comments
Elomelo
Active Level 7
Diğer
Ben arama yanıtlama ve saatten konuşma için watch active 2ye geçmiştim almıştım. Ayrıca kullandığım mi band bileklikte bildirimlerin tamamı görünmediği ve artık saat görünümünde bir akıllı cihaza geçmek istiyordum. Çok elzem bir özellik değil diyorsanız tabiki fit 2 sizin için daha iyi olur. Akıllı saatlerin şarjları 1-1.5 gün gidiyor max. Bu sizi tatmin etmeyebilir. Ama benim için bileklikle saat arasında inanılmaz farklar oldu
rhearhe
Active Level 4
Diğer
Teşekkürler yanıtınız için. Evet kesinlikle dediğiniz gibi. 1-1.5 gün az gibi ekran o kadar büyük görünmüyor. Ben daha fazla diye duymuştum.
0 Likes
Kayra1881
Active Level 8
Diğer
Bende Fit 2 Kullandım
Sadece Cihaz Çok Kısıtlı Ve Boş
Güncellemeler çok gelmiyor Ve Bence rahatsız
Yinede siz bilirsiniz🫠
rhearhe
Active Level 4
Diğer
Teşekkür ederim. Evet çok rahatsız ama artık öyle bir raddeye geldi ki bileğimde olduğunu hissetmiyorum. :( :) böyle iyi ya güncelleme gelse patlayacak 🫠 gelmesin daha iyi. Ve kısıtlı olarakta ekran küçüklüğü düşündüm en azında bir yerlere çarparken hep ıskalıyorum. (nadiren)
0 Likes
Kayra1881
Active Level 8
Diğer
Evet Haklısınız Cok Hafif Bir Bileklik Ve Çok Küçük Bir Cihazdır 👌🏻👍🏻