cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Twitter

(Topic created on: 10-05-2022 12:38 AM)
25 Views
GalaxyAhmet
Active Level 6
Options
Diğer

Merhabalar size ufak bir şey söylemek istiyorum. Bu Twitter uygulamasında gezerken sizdede rahatsız edici donma, kasma, takılma oluyor mu? Cihaz 8/128 olmasına rağmen sadece Twitter uygulamasında olması son derece şaşırtıcı. Yakınlarında bakıyorum Xiaomi, Redmi Note 10 Pro vs çinli üreticilerin telefonlarında hiç böyle bir durum söz konusu değil. Acilen el atılması gereken bir olay bence bu. Tabi S, Note ve bazı yeni A serilerinde de yok galiba ama hala M51 cihazımda böyle saçmalıklar devam ediyor, Instagram'da da olsa tamam dicem ama sadece Twitter olunca saçma geliyor.

25 Comments
zedphone
Active Level 6
Diğer
Var evet. Maalesef benim de 8/256 cihaz oluyor arada. Beni daha çok sinir eden home screende sola kaydırınca açılan google keşfete geçişte yaşanan takılma bir defa oluyor daha sonra normal. Ama çok sinir bozucu. Özellikle uzun oyun sonrası falan oluyor.
GalaxyAhmet
Active Level 6
Diğer
Galiba arka planda haberleri güncellediği için olabilir. Çok saçma gerçekten bu kadar basit hataları düzeltmek yerine gerksiz hata dolu özellikler getiriyorlar. Optimizasyon 0.
zedphone
Active Level 6
Diğer
Abi ne olursa olsun ya. Flagship amiral gemisi zart zurt demeyi biliyorlar. Bu ufak şeyleri sorun etmeyecek olsam orta seviye bir telefon alırım yani. Bir de bu durum bir tek bende oluyor olamaz ya milletin dikkatini pek çekmedi herhalde
GalaxyAhmet
Active Level 6
Diğer
Hocam çok haklısınız. Samsung donanım yerine yazılıma daha çok önem vermeli artık zaten donanım ve parça kalitesi yeterince iyi artık. Yazılımı halletse optimizasyon işini düzeltse 10 numara olur. Bi ara Samsung'un Instagram ile işbirliği yaparak ürettiği bir telefonu vardı sanırım bunu telefonun modeli ile değil yazılımı ile iş birliği yapsa, yazılıma artık bi tık daha önem verse rakip firmaları çok rahatlıkla eleyebilir.
zedphone
Active Level 6
Diğer
Bu kadar üst düzey aletler resmen denizi geçip derede boğuyor müşteriyi bilgisayarı geride bırakacak özellikler ama yok ısınma yok saçma sapan bir pil yok instada sair platformlarda çektiğin bilmem kaç gpiksel kalite fotoyu maymun etmesi. Herşeye rağmen direniyorum ayfona hala:)
GalaxyAhmet
Active Level 6
Diğer
Bakalım nereye kadar devam edebilecek.