cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Telefon Hakkında telefon numarasi çözüm.

(Topic created on: 01-20-2021 11:53 AM)
710 Views
Topraks9plus
Expert Level 5
Options
Diğer

Merhaba arkadaşlar, bir sey keşfettim ve sizlere paylaşmak istedim.

Ayarlar > Telefon hakkinda bölümünde çoğu kiside telefon numarası yazmamakta fâkat Iphone telefonlarindan samsung cihazlarına geçen kişilerde Telefon hakkında bölümünde telefon numarası yazmakta.

Telefon Hakkında bölümünde Telefon numaranızı getirmeyi anlatacağım fâkat bunun için herhangi bir iphone cihazına gerek duyulmaktadır.

1. Adım: Samsung cihazınızı güç tusuna başılı tutup kapatın.

2. Adim: Telefon kapandıktan 5 10 saniye sonra Samsung Cihazınızdaki Sim kartı çıkarınız.

3. Adım: Açık Olan İphone cihazina Sim kartınızı takın ve pininizi girin ve 5 dakika ayarlarda ve arayüzde dolaşın.

4. Adım: İphone cihazında sim kartınız 5 6 dakika boyunca kaldıktan sonra iphone cihazindan sim kartı çıkarın ve Samsung cihazınıza takınız ve Telefonu açınız.

Ve Ayarlar > Telefon hakkında bölümünde Telefon numaranız yazmaktadır.

image

Topraks9plus
Expert Level 5
Diğer
Ben ve aile bireylerim turkcell kullaniyor bende turkcell kullaniyorum ve bende gozukmuyordu ve bir suru arkadasim turkcell kullaniyor onlardada gozukmuyor ama iphoneden samsunga gecen turkcellilerde gozukuyor meselaa aile bireyim iphoneden samsung s10 plusa geçti gozukuyordu ama alfatürk kardesimizde s10 plus var onda gozukmuyordu oda sanirsam turkcell di.
Ben tahmin yuruttum ve sim kartimi iphoneye takip geri samsunga taktim bendede gözükmeye basladi bir kaç sim ve cihazdada denedim. oldu
GRKN17
Expert Level 2
Diğer
A70 de eski mi peki
Topraks9plus
Expert Level 5
Diğer
Ben Eski olduğundan demedim onu asagidaki biri soyledi eski cuhazlarda gozukuyor diye ben demedim🤐
GRKN17
Expert Level 2
Diğer
Ve babam 75 yaşında asla telefon kullanmadı ve sim kart nasıl takılır nasıl çıkarılır bilmiyo bunu operatör üzerinden araştırın bence
GRKN17
Expert Level 2
Diğer
Bende görülüyor ve asla iPhone kullanmadım kartım da asla bir iPhone takılmadı 7 senelik bende olan bir hat ve Samsung galaksi J7 şuan galaksi a70 de kullanıyorum bu hattı
Topraks9plus
Expert Level 5
Diğer
dedigim gibi bazi cihazlarda gozukurken bazilarinda gozukmuyor.
Ayni a50 deki yazilimsal sorunun kullanicilarin 2 ye ayrilmasi gibi buda oyle.
Emree1
Expert Level 2
Diğer
daha dün internette çok bakındım çok teşekkürler toprak ❤

Screenshot_20210120-125817_Chrome.png

Topraks9plus
Expert Level 5
Diğer
Rica ederim😊🥰
GRKN17
Expert Level 2
Diğer
A70 de son yazılım sonrası smart wiev sorunu gibi bunu defalarca burada da paylaştım servise de götürdüm 2 defa anakart da dahil değişiklik yapıldı ama hala sorun çözülmedi yazılımsal sorun olduğunu Aralık başı gelen yazılım öncesi böyle bir sorun yoktu dememe rağmen hala kabul edilmiyor bu
Barissss
Active Level 6
Diğer
TOPRAK PLUS RICA ETSEM SAYFAMA BAKIP GONDERİMDEKİ SORUNU ÇÖZEBILIRMISIN