cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

One UI 4.0 beta hangi ülkeler katılacak

(Topic created on: 09-01-2021 10:54 PM)
215 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer

Şu anda Samsung , beta sürümünün her zaman ilk sırada yer alan iki pazar olan ABD ve Güney Kore'de kullanılabileceğini onayladı . Ancak, One UI 4.0'ın dünya çapında kararlı bir şekilde piyasaya sürülmesinden önce test için başka nerede bulunabileceği hakkında bir fikir edinmek için Samsung'un geçmiş One UI betalarına bakabiliriz.

 
Bir UI 4.0 beta programı yedi pazarda başlatılabilir
 
ABD ve Kore'ye ek olarak, One UI 4.0 beta programının Birleşik Krallık, Polonya, Almanya, Çin ve Hindistan'da başlatılmasını bekliyoruz. 
 
Samsung, bu yıl kullanılabilirliği diğer pazarlara genişletebilir, ancak şimdilik bunu doğrulamak imkansız. Neyse ki Samsung, One UI 4.0 beta sürümünün bu ay başlayacağını ve beta yayına girdiğinde resmi bir ülke listesi almamız gerektiğini söylüyor .
 
Beta sürümünün Galaxy S21, Galaxy S21+ ve Galaxy S21 Ultra dışındaki cihazlara da gelip gelmeyeceğini merak ediyor olabilirsiniz. Bu aynı zamanda şu anda doğrulayamadığımız bir şey, ancak Android 11 tabanlı One UI 3.0 beta, Samsung'un 2019 ve 2020 için tüm amiral gemileri (orijinal Galaxy Fold hariç) ve birkaç orta sınıf cihaz için kullanıma sunuldu , bu yüzden biz One UI 4.0 testinin Galaxy S21 serisinden daha fazlasında da gerçekleşmesini bekleyebilir.
1 Comment
MeHmEt99
Expert Level 5
Diğer
A71 5G de var diye biliyorum