cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Günaydınlar.Bu kez resim paylaṣmıyorum,içimi döküyorum

(Topic created on: 4 weeks ago)
93 Views
Captain_ByLord
Active Level 9
Options
Diğer

Nasıl bir toplum olduk?

Hiç mi fikre saygi yok
Hep mi taciz hepmi așağilamak
Hep mi tenkit?
Bazen burda da yaşıyorum
A53 kullandım diye bana geçmişte g***kali muhamelesi yapandan tutun da
S24+ iyi fotoğraf çekmiyor diye sitem edince bana psikolok tavsiye edeninden dolaylı yoldan hakaret edenine,
Hatta çektiğim bir ilçe manzarasinda bir siyasi partiye atıfta bulunanlar.
Arkadaş başka isiniz yokmu sizin
Geçen günde bir videoya yorum yaptım.
İşte böyle saygı eksiği yaşayan gelişmemiş kişiler can sıkmaya devam ediyor!
Mevzu aslinda derin.
Büyük bir kutuplasma var,
Bazı çoğunluk kendi fikirlerine her daim onay istiyor,ama karşı taraf olursan hakarete aşağılamaya varan tenkitler oluyor.
Ülken son zamanlarda bazı siyasi politikalar sebebiyle bir çok maddi ve manevi değeri kaybetti,insanımızın birlik ve beraberlik içinde olması gerektiği yerde birbirimize düşman olma yolunda ilerliyoruz. 
Bu hayra alamet değil.
Az biraz saygı yahu
Çokmu zor?

image

image

21 Comments
ffurkankaann
Active Level 3
Diğer
s24+ var bende de gündüz çekimleri fena değil ama dediğiniz gibi geceleri pozlamayı fazla arttırıyor ve garip gözüküyo samsungta ki sevdiğim kontrastı s24 serisinde bulamadım
Diğer
Malesef,aldığıma pişmanım oldum gerçekten
Cosmosium
Expert Level 1
Diğer
Seni haklı buluyorum. Kendi aralarında grublaşıp. Millete sataşanından tut. Kendini övene kadarına tut bu artık kuresellesip herkesin sorunu haline geldi. Tek bir soru acaba bu internet bizi salaklaştırıyormu. Karşındakine bak ve bu soruyu kendine sor. iyi günler dilerim.
Diğer
Deyim yerindeyse interneti kullanamiyoruz.
Toplumun bir çoğu tabiri caizse degil rahmani,tam bir şeytaniliğin peşinde.
Bilgi paylasim çok önemlidir insanlarin yasadigi müddetçe öğrenmeye ihtiyacı vardır.
Elimizdeki cevheri kullanmayi bilmiyoruz.
Teknolojinin nimeti bu.
Ama faydalanamıyoruz

Diğer
Bir yorumda benden olsun.Call of duty mobile oynuyorum orada chat bölümü var türk vatandaşı insanımız malesef bir küfürler sövüşler yapıyorlar insanlık ve ülkemiz adına üzülüyorum.İnsanlarda kibirleşme var yaygın baya görüşüm bu yönde.
Diğer
+1, ben açtığım konularda bir imza paylaşmaya çalışırım. Bunun nedeni, bu yazıda da mevcuttur. Sadece genel olarak değil, burada forumda da mevcuttur aynı durum. Eklediğim imzam ekte.

Saygılarımla, 🐼IMG-20240415-WA0006_1000000396_1715414523.jpg
Diğer
Ne yapsanda olmuyor lord adaș
Çıkıyor ille de birileri
Diğer
Bazen yazılara cevap veya yorum yapmaktan pişman oluyorum..

Tek çare yazmamak oluyor.. kendimi geride tutmaya çalışıyorum bu "egolular, küfür edenler, rahatsız edici yorum yapanlar ve yazdığımızdan memnun olmayıp yorum yapanlar v.s." yüzünden geride duruyorum..
Diğer
Haklısın,
Aynı konulardan muzdaribim.
Toplumun bir kismi malesef gelişime kendini kapadı.