cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Bu hatayı nasıl düzeltirim

(Topic created on: 05-06-2022 12:04 PM)
76 Views
alfa0_0
Active Level 3
Options
Diğer

image

Bunu yüzünden bir sürü uygulamayı yükleyemiyorum 
9 Comments
ben006
Expert Level 5
Diğer
Ayarlar - biyometrik veriler ve guvenlik - bilinmeyen uygulamalar yukle - dosyalarim aktip et yukledikten sonra geri kapat virus girme olasiliyi yukseliyor
0 Likes
alfa0_0
Active Level 3
Diğer
Denedim knka gine aynı hatayı veriyor
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
Merhaba. Ilk yorum yapan arkadaşın yaptığı yorumdan Anladığım kadarıyla bilinmeyen kaynaklardan apk dosyası yüklemeye çalışıyorsunuz sanırım.
Bilinmeyen kaynaklardan APK dosyaları cihaza yüklemeyin cihazı virüs kapar.
Güvenlik nedeniyle indirmeye çalıştığınız dosyayı cihaz bir şekilde engelliyor olabilir.
0 Likes
kaanrhymeA51
Active Level 6
Diğer
Bilinçli kullanıldığı zaman virüs kapmaz ve dosya virüslü olsa dahi Google Play Protect uyarır. Lütfen insanları yanlış yönlendirme.
0 Likes
kaanrhymeA51
Active Level 6
Diğer
Sorunun çözümünü kendinizdeki Minecraftı silerek veya apk dosyasının yenisini indirerek çözebilirisiniz.
0 Likes
alfa0_0
Active Level 3
Diğer
Alakası yok tüm sürümlerde aynısını yapıyo
0 Likes
plochy
Active Level 6
Diğer
Farklı bir siteden indirmeyi deneyiniz olmaz ise ben apk dosyası sizin ile paylaşırım
0 Likes
plochy
Active Level 6
Diğer
Birde play store dan Bi bakın orda varmı cihazınız desteklemiyorda olabilir
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba alfa0_0,

Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes