cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bilgilendirmelerim

(Topic created on: 06-11-2020 07:31 PM)
531 Views
FerhatakcA9
Expert Level 4
Options
Diğer

Benden istediğiniz bir konu varmi onunla ilgili bilgilendirme yapayım merak ettiğiniz herşeyi yazın 

Bu arada yaptığım bilgilendirmeler hakkında görüşünüzü ve 1-10 üzerinden puan verebilirmisiniz 
FerhatakcA9
Expert Level 4
Diğer
üzerinde çalışıyorum giderek daha iyi olacak 3.parti yazılımlar pek aklımda yok suanlik sadece samsung hizmetleri obur türlüsü kurallara aykırı olur reklam kategorisinde
Cebrail
Expert Level 5
Diğer
Neden olsun ki google play store de olan uygulamalar ve gayet iyi uygulamalar bence. Bu arada yazımı beğenmeyip 10/9 u görmedin sanırım. :) Dediğim gibi 1 2 3 olanlar mantıklı mantıksız değil bence. Listene alır sıraya göre yaparsın bence. :))
0 Likes
FerhatakcA9
Expert Level 4
Diğer
isim vardı acele yazayım dedim gözümden kaçmış ilerde 10/10 dersin artık farklı fikirlerimde var dediğim gibi 3.parti uygulama paylaşmak burda riskli
Cebrail
Expert Level 5
Diğer
yok adı söylersin olur biter. Bu arada teşekkür ederim. Lakin dediklerin google play store de olduğu için 3. parti uygulama mı?
FerhatakcA9
Expert Level 4
Diğer
Evet senin yukledigin bütün şeyler 3.parti yazılım, cihazda bulunan yüklemeler samsunga ait en rahat onları kullanabilirsin
Cebrail
Expert Level 5
Diğer
google play store dan Hiç Bir şey yüklü değil, apk desen hiç yüklü değil. 2. parti yazılım veya 1. parti yazılım ne oluyor?
0 Likes
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Diğer
1- Android 10 güncellemesi geldiği zaman kurmadan önce ne yapmalıyız? Güncellemeyi kurduktan sonra bir sorunla karşılaşırsak ne yapmalıyız? (istersen yap sen bilirsin.)

2- Aklıma başka bişey gelmedi 😕

3- 10 üzerinden, 8 veriyorum. 8 verdiğime bakma çok iyi.
FerhatakcA9
Expert Level 4
Diğer
öncelikle bi test edin pil kullanımını örneğin aynı şeyleri yapın diyelim 7 saat ekran süresi verdi android 10 geldikten sonra yine yapın süreyi karşılaştırın veri kaybı yaşama gibi bi sorun olmaz ekstra bişey yapmanıza gerek yok
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Diğer
Yanlış anladın galiba 1 'i senin için dedim o başlık adı altında forum açar bilgilendirme yaparsın diye 😅
FerhatakcA9
Expert Level 4
Diğer
android düşürme yapmak için rom işlemi yapılmalı buda garanti dışı bırakabilir geldiği gün kullanıcı yorumlarına bakın sorun olursa samsung servis size yardımcı olur zaten garanti kapsamında olur