cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Android 13 ile Samsung Daha Hızlı

(Topic created on: 10-06-2022 05:58 PM)
531 Views
Princee90
Active Level 8
Options
Diğer

Samsung telefonları, One UI 5.0 ile daha hızlı olduğu söyleniyor.

Oneui.jpg

Samsung'un Android 13 tabanlı 5.0 beta sürümü, farklı ülkelerde kullanıma sunuldu. Test amaçlı sunulan bu beta sürümü aşamasını genişletirken bir çok deneyim yapan kullanıcılar cihazların daha da hızlı olduğu yorumları alınmış. Telefon menülerinin geçişlerinde farkeden bu hız, Samsung'a One UI 5.0 yakıştı dedirtiyor. 

Bazı modeller Android 13 alamayacak ve bu durumu göremeyecek. Android 13 hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

18 Comments
mfurknka
Expert Level 1
Diğer
Birisi zamanının amiral gemisi birisi bu zamanın giriş seviyesi? Yani çok normal. 12 yıl çalışabilmesi için 2014 çıkışlı bir cihaz olduğunu düşünürsek 2026 yılında olmamız gerekiyor yani 4 yıl ileriden gidiyorsunuz.
0 Likes
Diğer
10 olarak düzelttim😉.Biri giriş biri amiral demek olayı normalleştirmek aksine 10 yıl sonrasında çıkan profesyonel kamera ve işlemci ile çıkış yapan ir cihazın 10 yıl önceki teknolojiye bile isteye yenik düşürülmesi anlamına gelir.Özetle bugünün cihazı bu kadar kötü olmamalıydı!
0 Likes
mfurknka
Expert Level 1
Diğer
Samsung da sizin yorumunuzu bekliyordu Ahmet bey yorum yapsın diye.! Geliştirmeleri hiç farkında değilsiniz. Daha farkında olduğunuz bir günde konuşmak üzere iyi akşamlar.
0 Likes
Diğer
Buglarla gelecek, hayırlı olsun.
Princee90
Active Level 8
Diğer

Gelse de düzeltirler yahu 😅

ermanS23Ultra
Active Level 5
Diğer
Olaya Türk mantığı ile yaklaşıyorum ve diyorum ki, hele millet bir yuklesin bakarız 😂
myDream44
Active Level 6
Diğer
A21s cihazı kullanmaktayım telefoncularda android 13 sürümünü yükseltme yaptırsam garanti dışı kalırmı cihazım ?
Emir_Can
Active Level 7
Diğer
Kaç gün garantimiz var acaba
0 Likes
myDream44
Active Level 6
Diğer
1 yıl
0 Likes