cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ANDROİD 14 HABERLER & GÜNCELLEME TAKVİMİ

(Topic created on: 11-19-2021 01:45 PM)
52397 Views
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Herkesin beklediği Android 14 güncellemesinin takvimi http://www.guncelmiyiz.com/ internet sitemizde yayınlanmıştır.

Cihazınızın gelecek tahmini güncelleme takvimini takip edebileceğiniz, yeni güncelleme içeriklerini inceleyebileceğiniz ve  cihazınızda bulunması gereken güncel yazılım sürümünü öğrenebileceğiniz internet sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. 

Güncellemelerin, gerekli görülen çeşitli performans testleri sebebiyle tarihleri değişebilir .

5,940 Comments
Diğer
Alınca da"yama ne zaman gelecek,hatalar ne zaman düzeltilecek"diyeceksin.Sabırlı olmalısın.
0 Likes
NWill
Active Level 2
Diğer
Kimi A serisine erkenden One UI 6 sürprizi ve Android 14 geldiği için ister istemez bir sorgulatıyor, hani benimki telefonum "S" serisi idi diye.

Yoksa zaten kolayca ya da dolaylı olarak sammobile veya guncelmiyiz.com gibi websitesinden öğrenmek zor değil. Eninde sonunda denk geliyor. Ki Sorun bu değil zaten, kimi A serisine gelen güncellemeden dolayı meraktan bir an önce bu cihaza da gelse dedirtiyor ...
0 Likes
Diğer
Haftaya gelir hocam az daha sabır...
NWill
Active Level 2
Diğer
🤣
0 Likes
Diğer
S serisi unutuldu dediklerinize katılıyorum tamamen
NWill
Active Level 2
Diğer
Tam aradığım yorum😀👍
Ahmet_S23
Active Level 8
Diğer

gelir dostum olsa net tarihler zaten güncelmiyizde paylaşılır.  siteye girdin mi ? 

7 Aralık 2023 - 10 Ocak 2024  arası diyor   sürekli aynı şeyi yazmayın boşuna siteye bakınız
0 Likes
EnesTunaİren
Active Level 2
Diğer
15 inde çıkacak dediler 20 sinde sunmaya başladılar ama hala Türkiye ye bir adım atmış değiller ne zaman Türkiye pazarına sunacaklar bilen var mı
fenerist1907
Active Level 3
Diğer
boşuna bekliyoruz. her sene aynı muhabbeti yapıyoruz Samsung Türkiyeyi umursamıyor/önemsemiyor. yılbaşında gelir belki
EnesTunaİren
Active Level 2
Diğer
Biz boşuna mı bu kadar para döküyoruz resmen çöp o zaman kaldırıp atalım bu telefonları