cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

4 Ekim Hayvanları Koruma Gününde de Patili Dostlarımızın Yanındayız

(Topic created on: 10-04-2022 10:22 AM)
1194 Views
SamsungFY
Community Manager
Options
Diğer

Sokak-KV-2Y-filmi-izle.jpg

Filmimizi izlemek için tıklayın: https://www.youtube.com/watch?v=206NEXeheW8

Sokaklarda yaşayan patili dostlarımızı mutlu görmek için Samsung Mobil Ürünler Yetkili Servisleri'mizin önündeki mama kaplarını her gün dolduruyoruz. Bir kap mama ve biraz sevgiyle mutlu olacak sokak hayvanları için çıktığımız bu yolda mama bağışına destek olmanız ve onların mutluluklarına ...
7 Comments
Anonymous
Not applicable
Diğer
Patili dostlarımıza iyi bakalım onlar canımız birtanemiz 😻😻
Anonymous
Not applicable
Diğer
Ne güzel birşey bizden alınan paralarla samsung sokak hayvanlarına yardım ediyor teşekkürler samsung türkiye😊😊
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Canlarımız ❤️💜
ILoveCats_
Expert Level 5
Diğer
İşte Samsung Türkiye'yi bu yüzden seviyorum 💗
Patili dostlarımızı yalnız bırakmıyorsunuz onlara yardım ediyorsunuz, iyiki varsınız Samsung Türkiye💗💗💗
uzmanerz
Beginner Level 2
Diğer
Bırakın bu işleri. Patili dostlar dediğin hayvanlar yüzünden senede kaç insan öldü biliyor musun? Ne kuduzu kaldı ne uyuzu kaldı. Çocuklar parçalanıyor bilin istedim.
Cyber猫
Active Level 7
Diğer
Sizin o kuduzu uyuzu dediginiz olay insanlar yuzunden zaten , insanlar bu canlilarin dogal yasam alanlarini katlediyor. Biz yokken onlar vardi. Biraz tarih araştırın hayvanların ne gibi katkılari olmuş insan hayatına ögrenin.
Fecr-iSadık
Active Level 8
Diğer
Hayvanları düşünmeniz güzel de evvela müşterilerimizi düşünseniz. İnsana değer vermeyen hayvana nasıl değer verebilir. Velhasıl reklam kokuyor.