cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Smart Tag, Bir Eşyanın Yerini Tespit Edebilmek İçin Ne Kadar Yakın Olmalı?

(Topic created on: 10-20-2023 09:35 PM)
403 Views
2ekran2
Active Level 7
Options
Akıllı Ev

Merhaba arkadaşlar. Biliyorsunuz ki Samsung'un Smart Tag adında bir ürünü var. Bu ürün, bir eşyanın yerini tespit edebilmek için en fazla ne kadar yakın olmalı? Kilometrelerce uzaktaki eşyanın yerini bile görebiliyor muyuz?

image

6 Comments
Solution
yakupisik
Active Level 2
Akıllı Ev
Kanka bu izmrden rusyaya gitse bile rusaynin konumunu gösterir gps var adi üstünde
2ekran2
Active Level 7
Akıllı Ev
O zaman ben bunu alırım.
BurakTunç
Expert Level 5
Akıllı Ev
SmartThings Find ağına bağlı. Bırak Rusya'yı, Mars'a gitse bile orada internet ve herhangi bir Samsung cihazı varsa yine konumunu görebilirsin. Yakınında Samsung cihazı yoksa geçmiş olsun.
ogzhand
Active Level 5
Akıllı Ev
Evet bu cihazı ben de almıştım bir kaç gün önce. Teşekkür ederim bilgilendirme için
0 Likes
srdrdmrl77
Active Level 10
Akıllı Ev
1 senedir kullanıyorum 10mt. İçinde tek seferde üç beş cihazdan bilgi alıp 50mt. Civarından haritada bilgi veriyor.
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Akıllı Ev

Merhaba Mercury09,

Aradığınız SmartTag'in bulunduğu yere ne kadar yakınsanız ekranda gösterilen sinyal gücü o kadar güçlü olacaktır.

SmartTag'in konumu, SmartTag'e bağlı cihazın GPS ve Wi-Fi konumlandırma sonuçlarına dayanır
ve çevredeki ortam veya GPS arızası nedeniyle bazı hatalar meydana gelebilir. SmartTag'inize bağlamak istediğiniz cihazın yakınlarda olduğundan emin olun.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes