Original topic:

למה שינמכתי את אפליקציית סמסונג Members?

(Topic created on: 11-19-2021 12:41 AM)
341 Views
Digitai
Options
אפליקציות ושירותים

image

כששמעתי על העדכון הצפוי לאפליקציית הMembers, די שמחתי.

קיוויתי לשיפורים קטנים בנושאים כמו "קבל כפיתרון" זמין יותר, נגישות נוחה יותר להתראות ולחברי הקהילה (בה"פ) ואולי סופסוף יכולת שיתוף סרטונים/ הקלטת מסך בתגובות בפוסטים.

עם הגעת העדכון מהר מאוד נוכחתי ש"הבית" שלנו פשוט מבולגן.
פוסטים שמתערבבים עם הגלריה, עמוד ראשי ("גלה") שלמעשה לא מכיל תוכן שמתעדכן בצורה סדירה - בואו נודה על האמת: רוב התוכן החדש, הוא תוכן שיוצרים חברי הקהילה.

תמונות ופוסטים מודגשים (אלו עם הכתר) כבר לא מופיעות בדף הראשי (ולא ברור בכלל מהו הדף הראשי)

הדבר הכי מציק בעיני, היא צורת הניווט החדשה בקהילה: תפריט המבורגר עם מלא, מלא, מלא תת לשונית...
לא עוד כפתורים לחיצים שנגללים ימינה/שמאלה, אלא אשכרה למתוח את האגודל עד לקצה המכשיר ולהתחיל לעשות "קליקים" כאילו אני עובד עם עכבר בגרסת הדפדפן של הקהילה.

אחרי מספר שעות בקהילה (בכל זאת - יום עמוס) עם חוסר יכולת למצוא בצורה מהירה (והגיונית) את התוכן והנושאים שמעניינים אותי, הבנתי שאם אני מעוניין "להרגיש בבית" ולא בעוד פורום סלולרי מתחילת ה 2010s, אני חייב לעשות צעד קטן אחורה ולוותר על 4.0 לטובת 3.9.

אם המטרה היא לגרום לי לרצות ולהשאר עוד זמן באפליקציה, הרי שהעדכון הזה פשוט...לא.

העיצוב של גרסת ה Members החדשה (גרסה 4), הינו ממש יפה ועדכני, האפשרות לשלוח הודעות ישירות (גם למנהלים ומגשרים), לתת לייקים ותגובות בצורה נוחה יותר ואפילו מהירות טעינת האפליקציה, הם פשוט נהדרים, אבל

וזה אבל גדול - הבלאגן חוגג.

ברור לי שהצוות המקסים שלנו הוא לא זה שאחראי על האפליקציה, אלא סמסונג העולמי וחבל שככה זה יצא...

מה שכן, מעניין אותי אם אוכל להמשיך עם הגרסה הקודמת (3.9) לאורך זמן, במיוחד אם אעשה את העדכון ל OS12 ול OneUI 4.

מה אתכם ואתכן ממברס יקרים ויקרות?
מוצאים את עצמכם בקלות?
יש לכם תובנות חדשות בעניין?
או שאולי בכלל אני מגזים?
(ברור שכן, זו רק אפליקציה, אבל בואו נסתכל על זה בעיני גיקים-של-סמסונג 🤓)

image
נא לקחת בהומור😜

17 Comments
NoamMeir
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
לקח לי זמן להבין את ה-I Re
האמת שאני די מסכים איתך, יחסית התרגלתי לעיצוב אך בכל זאת, הבנתי שאני מעדיף את הקודם. העיצוב הנוכחי קצת התרחק מהתיאור "ידידותי למשתמש". מקווה שהוא יוחלף בקרוב או ישודרג לשימוש נוח יותר
נחום
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
אני מסכים אתך לחלוטין
EladSolomon
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
לצערי אני מסכים שהשדרוג מעיב על השימוש השוטף שאליו התרגלנו
issac1
Active Level 5
אפליקציות ושירותים
מסכים. חוזר לגירסה הקודמת שהייתה נוחה הרבה יותר
אפליקציות ושירותים
בגדול, הבעיה העיקרית שלי היא השילוב בין הגלריה לפוסטים של הקהילה, זה משהו שמצריך תיקון מהר.
מהבחינה של השאר, פחות מפריע לי, למשל תפריט ההמבורגר כבר מזמן נמצא באנדרואיד ושילבו אותו יפה, כאן השילוב קצת פחות נגיש, זה נכון, אבל לא בצורה כל כך רעה כמו שתואר, וגם מה שהיה לפני כן היה בחלק העליון של המסך, כך שאין הבדל במיקום.

במבחן התוצאה, האפליקציה השתפרה יותר ממה שניתן להגיד שלא, ורק צריך לתקן פה ושם.
מקווה שסמסונג ישראל יעבירו את המשוב לסמסונג העולמית.

לגרסה הקודמת אני לא אחזור כרגע, כי עם כל הקושי של הגלריה, פשוט יותר נוח לי שהאפליקציה יותר מהירה כרגע.
yoav2021
Active Level 7
אפליקציות ושירותים
מסכים איתך לחלוטין , עדכון קצת מאכזב אבל לפחות הם מנסים :)
יונתן-מ
Expert Level 2
אפליקציות ושירותים
בוא נסכים שהעדכון לא מושלם....אבל לחזור לגרסא הקודמת שלא זזה אני לא אחזור.
צריך באמת להחזיר את הכפתורים שמבדילים בין תמונות,פתרונות או קהילה,יהיה יותר נוח.
שבת שלום לכולם.
שמואל
Expert Level 5
אפליקציות ושירותים
#גם_אני_שינמכתי_גרסהScreenshot_20211119-152850_Samsung Members.jpg
אפליקציות ושירותים
#I_reMembers
😄