cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

TAB S7 PDF SORUNU NASIL ÇÖZÜLDÜ BİLGİLENDİRME ama kendi uğraşlarım sonucunda !!!

(Topic created on: 08-27-2022 07:52 PM)
99 Views
SevgiliGünlük
Active Level 3
Options
Tabletler

Merhaba topluluk üyeleri hepnize güzel günler dilerim... bir kaç gün önce burada tab s7 pdf sorunlarımı dile getirmiştim... 

PART 1
ADANA SAMSUNG YETKİLİ SERVİSİNDEN 
daha once memnuniyetim ileri seviyede iken son haftalarda ki yaşananlardan ötürü mesafeli olmam gerektiğini gördüm sebebi ise elimdeki ürünlerin sorunlarına bakış açıları... BİRİNCİSİ tabletimde S note uygulamasında ki SORUNU çözmek için kontrol etmeden yazılım yüklemesi yapılacağını söylemeleri ( garantisi devam eden ürün). İKİNCİSİ watch active 2 saatimin dokunmatiğinde oluşan SORUN için kontrol edilmeden 1300 tl lik ekran değişimi yapabileceğimi söylemeleri ( garantisi biten ürün).
Görüldüğü üzere işin içinden kolayca çıkmaya çalışılması, servislerin ne kadar işin ehli olurlarsa olsunlar öncelikleri bence bizlerin olmadığını anlıyorum... 
PART 2
YİĞİDİ ÖLDÜRÜP HAKKINI TESLİM EDELİM 
Gelelim tablette ki soruna;
Öncelikle sorunumla ilgili uzaktan yardım kaydı oluşturup ivedilikle ( küçük aksilikler olsa bile) SMART TUTOR desteği ile yardımcı olunmaya çalışılması SAMSUNG un bu konudaki ilerleyişini ve işlevselliğini göstermektedir... sorunumu, görüşme yaptığım kişi fazlasıyla yardımcı olmaya çalışarak (burada benimde yardımlarım sayesinde) gidermeye çalıştı... soruna ALTERNATİF ÇÖZÜMLER bulup görüşmeyi sonlandırdık...
Ve bu konuda 1 ile 10 arasında puanlama olsa 8-9 veririm diyelim
PART 3 
SORUNU KENDİM BULDUM ve hallettim.
s note pdf ile oluşan aksaklık sonucu uygulama hatası veriyordu bunu uzaktan destek sayesinde uygulamalar kısmından girip bir uygulama için (hepsinde geçerli olmayabiliyor) SAĞ UST KÖŞEDE ÜÇ NOKTA SEKMESİNE 
Girip GÜNCELLEMELERİ KALDIR diyerek bazı hataları duzeltebilirsiniz... Bende bu şekilde uygulama hatasının, DOSYALAR UYGULAMASINDAN olduğunu far, k edince güncellemeleri kaldırdım ve sorunum tek seferde halledilmiş oldu... 
Görüldüğü üzere uzaktan destek bazi durumlarda işe cok yarıyor SAMSUNG U hâlâ seviyorum sadece bizlere daha çok özen gösterildiğini görmek istiyoruz herkese saygılarımı iletiyorum
..
3 Comments
XdaDevelopers
Expert Level 3
Tabletler
Çözümü geçen sefer s note uygulamanın önceki sürümüne geri dönülmesi halinde çözülecek denilmişti.bir önceki s note sürümü ile
Tabletler
Sanırım siz benim söylediklerimi anlamıyorsunuz... söylediğinizi S NOTE UYGULAMASI için yapıldı uzaktan destek anında da güncelleme kaldırıldı... destek kısmından sonra çözülememesi sonucu özellikle size belirtiyorum sorunun DOSYA UYGULAMASINDAN KAYNAKLI olduğunu **bleep** ettim umarım şimdi daha iyi anlamışsınızdır... keşke ilk yazınızda dosya uygulmasi deseydiniz ya da s note hairici diğer uygulamaları da deneyiniz deseydiniz bende bu yazıyı yazmak mecburiyetinde olmazdım... bizleri bilgilendirmenizi her zaman saygıyla karşılıyoruz... umarım sizde daha sağlıklı bilgilendirme yaparak bize yardımcı olursunuz yine de teşekkür ederiz...
XdaDevelopers
Expert Level 3
Tabletler
Peki anladım iyi günler dilerim 🙂