cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SM-T290 ANDROİD 11 SORUNLARI!

(Topic created on: 11-06-2021 07:11 PM)
183 Views
Rose67_
Expert Level 5
Options
Tabletler

Merhaba arkadaşlar, Android 11 sürümünde bir kac hata ile karşı karsiyayim.  Sürekli buglar  oluyor ve arayüzde ufaktan kasmalar ve aniden fps düşüşleri gozlemliyorum. 

1) Son kullanılanlar menüsünde bug

imageArkadaşlar şimdi bi oyuna giriyorum sonra çıktıktan sonra önerilen uygulamalar kısmı yatay düzeyde kalıyor ve tümünü kapat tuşu ortada bulunması gerekirken bir uygulamanın üstünde kalıyor ve bu durumdan hiç memnun değilim zaten ssde detaylı bir şekilde belirttim.

2) Navigasyon cubugunda bug, 

imageBir uygulamadan çıkınca veya tableti yataydan dikey - dikenden yatay konuma getirirken navigasyon çubuğunda böyle buglar gözlemliyorum.

3) Arayüz kasmaları 

Evet, arayüz bazen kasıyor. Bunu video halinde paylaştım. Açıklamak gerekirse Android 10 arayüzünde böyle kasmalar mevcut değildi ama bu arayüz kasmalari Android 11 ile daha kritik bir hale geldi. Zaten videoda detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

Evet daha çok fazla hata var ama sizleri sıkmamak için bazı problemleri paylaşmadım. Umarım sorunlarına çözüm bulursunuz Samsung.. Yeni bir yazılım güncellemesi talep ediyorum. 

Teşekkürler...

Cihaz
SM-T290 
27 Comments
mhmtemncckldg
Active Level 1
Tabletler
Orijinal temayı kullanıp tekrar bakabilir misin
0 Likes
Rose67_
Expert Level 5
Tabletler
Zaten bu cihazın orijinal temasi. Sadece uygulamaların görünüşünü değiştirdim.
0 Likes
Kaan-SMT297
Active Level 6
Tabletler
Uygulamaların görünüşü nasıl değiştirdin
Rose67_
Expert Level 5
Tabletler
Google play storedan icon chancer uygulamasından değiştirdim ama uygulamalar menüsü hala aynı. Screenshot_20211106-194947_Google Play Store.jpg
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Tabletler
Tableti sıfırlafın mı Güncellemeden sonra yapmadıysan bi sıfırla
Rose67_
Expert Level 5
Tabletler
Tableti sıfırlamadim ve sıfırlamak istemiyorum çünkü hesaplara oturum acamicam. Fabrika verilerine dönsem olur mu? Ana ekran uygulamalar bi milyar tane Google hesabımı felan gider mi?
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Tabletler
Anladım fabrika verilerine dönü dene bi o zaman Hesaplar falan gitmez sadece ayarlar ilk andaki gibi olur
Rose67_
Expert Level 5
Tabletler
Peki cihaz yeniden başlar mı?
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Tabletler
Başlamaz diye biliyom ama başlarsa da daha iyi olur bence