cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

[Hbr]Samsung Galaxy Tab S8 serisi tabletler, Galaxy S22 ile birlikte tanıtılacak

(Topic created on: 08-26-2021 06:42 PM)
214 Views
verdaisil_
Active Level 6
Options
Tabletler

Samsung Galaxy Tab S8 serisi tabletler, Galaxy S22 ile birlikte tanıtılacakSamsung'un yeni amiral gemisi tableti Galaxy Tab S8'in çıkış tarihine ilişkin yeni detaylar sızdırıldı. Aktarılan bilgilere göre yeni üst düzey tablet, Galaxy S22 akıllı telefonlarla birlikte gelecek.Mobil sektörün güvenilir bilgi kaynaklarından biri olan Ice Universe, merakla beklenen Galaxy Tab S8 serisi hakkında yeni detaylar paylaştı. Ünlü duyumcuya göre Samsung'un yeni üst sınıf tabletleri, Galaxy S22 serisi akıllı telefonlarla birlikte tanıtılacak. Yani, 2022'nin ilk çeyreğinde.Seri kapsamında Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S8+ (SM-X806x) ve Galaxy Tab S8 Ultra (SM-X906x) olmak üzere üç tablet sunulması bekleniyor. Cihazların teknik özellikleri konusunda bazı ayrıntılar internete sızdırılmış durumda. Öncelikle tabletlerin pil kapasitelerinden başlayalım:

Galaxy Tab S8: 8.000 mAh
Galaxy Tab S8+: 10.090 mAh
Galaxy Tab S8 Ultra: 11.550 mAhSamsung Galaxy Tab S8 hakkında bilinenler
Tüm modeller kutudan Android 12 tabanlı One UI 4.0 arayüzü ile çıkacak. Galaxy Tab S8'in standart versiyonu 120 Hz tazeleme oranına sahip 11 inç LCD ekran taşıyacak. Galaxy Tab S8+ ve Galaxy Tab S8 Ultra modellerinde ise yine 120 Hz'lik 12.4 inç ve 14.6 inç OLED ekran göreceğiz.

Her üç modelin de S Pen kalem ve yeni üst sınıf klavye aksesuarını destekleyeceği bildiriliyor. Tabletlerin Wi-Fi/LTE ve 5G'li versiyonları mevcut olacak. Galaxy Tab S8+ varyantının Snapdragon 895 işlemci içereceği söyleniyor. Diğer iki cihazın donanım platformu henüz belli değil.

Kaynak : Donanım Haber

3 Comments
verdaisil_
Active Level 6
Tabletler
Başlık çok uzun sürdü o yüzden hbr yazdım 😅
verdaisil_
Active Level 6
Tabletler
11.550 mAh Batarya: E bize müsade biz kalkalım artık
verdaisil_
Active Level 6