cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Q70R - DTS sorunu

(Topic created on: 05-22-2020 03:56 PM)
2845 Views
Dreamer78
Beginner Level 2
Options
TV

Q70R model televizyon sahibiyim. HDD'den film seyretmek istediğim zaman '' desteklenmeyen codec '' uyarısı alıyorum. Doğru düzgün store yok gerçi ama video oynatıcı bir program yok mu ? Bu codec güncellemeleri gelecek mi ?

Saygılar

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
TV
Q70R modeli DTS ses formatını desteklememektedir. Televizyonlar, bilgisayardaki gom player veye vlc gibi media playerlari desteklemez. Guncellemelerin icerikleri de paket olarak geldigi icin detayli bilgi saglanamaz. Desteklenmeyen codec uyarisi almak istemiyorsan bilgisayarlarda kullanilan donusturucu programlari kullanabilirsin. Televizyonun destekledigi codeclere ürün kilavuzundan ulasabilirsin.

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Mercimeyk
Expert Level 3
TV
alakasız olacak ama Q70R önerir misiniz?
eksi ve artıları neler
hopralörü iyi mi
Dreamer78
Beginner Level 2
TV
Samimi olmak gerekirse, bu paraya alınacak bir televizyon değil. Tablet, saat, telefon, kulaklığım samsung olduğu için samsung tv olsun istedim. Store felaket. Hiç bir uygulama yok. Kendi uydu alıcısı karmaşık. Sadece "netflix ve youtube seyrederim" dersen. Qled olmayan yarı fiyatına başka model al derim. Bu fiyat a 70"-75" filan tv bulabilirsin. Yerli montaj. İçerisinden sağ ayaklık eksik çıktı. Iptv kullanıyorsan basit bir program var, yeterli değil. Hdd'den film seyredeceksen codeclere bak, desteklemiyor bir çoğunu. Ben otomatik mode da kullanıyorum . Kısaca bu kadar para verip alınmaz :)
Mercimeyk
Expert Level 3
TV
çok teşekkür ederim
peki 8000₺ civarında önerebileceğin 55inç TV var mı?
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
TV
Q70R modeli DTS ses formatını desteklememektedir. Televizyonlar, bilgisayardaki gom player veye vlc gibi media playerlari desteklemez. Guncellemelerin icerikleri de paket olarak geldigi icin detayli bilgi saglanamaz. Desteklenmeyen codec uyarisi almak istemiyorsan bilgisayarlarda kullanilan donusturucu programlari kullanabilirsin. Televizyonun destekledigi codeclere ürün kilavuzundan ulasabilirsin.
0 Likes