cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Philips Hue Uygulaması Neden Hala Yok

(Topic created on: 03-22-2024 07:07 PM)
302 Views
saiddemir98
Active Level 1
Options
TV

Philips ve Samsung ödeme politikaları yüzünden bir türlü anlaşmaya varıp uygulamayı ülkemize getirtememişler. Şimdi biz sırf bu yüzden uygulamayı alamıyoruz indiremiyoruz. Uygulama çıkalı 1 yıldan fazla olmuş. Türkiye müdürlerimizi Türkler hiç bir şeyi hak etmiyor mu demek istiyor yoksa diğer ülke vatandaşları bizden daha mı çok şey hak ediyorlar bilmek istiyorum artık. Bir senedir bir uygulamayı beklemek bana aşırı derecede üzücü geliyor. İleri gidiyoruz umarım gideriz. 

10 Comments
HasnT
Active Level 6
TV
Apk indir ?
0 Likes
saiddemir98
Active Level 1
TV

Tizen işletim sistemine nasıl APK yükleyebilirsin bu birinci sorun ikincisi ise uygulamanın satın alımın apk ile nasıl yapacaksın. 

0 Likes
HasnT
Active Level 6
TV
Telefon sandim satin alimda yapabiliyosun sanki android oyun club dan hileli apk indiriyon halla halla ☠☠☠☠☠
0 Likes
sekobaskan
Active Level 9
TV
Ben telefonda kullanıyorum problem yok ama tv de çok işe yarıyor mu uygulama pratik mi
0 Likes
saiddemir98
Active Level 1
TV

TV uygulaması olursa eğer televizyondaki görüntüye göre ışıklar senkronize oluyor. Televizyona uygulama gelmedi ki deneyelim. Sadece yurt dışındaki insanların kullanımlarını görebiliyoruz. Sağ olsun bizim milletimize layık görmüyorlar ya da iş bilmez patronlar bir işi 1.5 yıldır bitiremiyorlar. Takipçisi olacam. Bu ülkede samsung tv satılmasın diye elimden geleni yapıcam. TV o kadar iyi yönetim o kadar kötü ki bilmiyorum sinirden ne yazdığımı bile bilmiyorum. Ayıptır ya ayıp 1.5 yı olmuş

0 Likes
sekobaskan
Active Level 9
TV
Öyle olursa ama kimse philips amblight cihaz almaz politikası gereği vermez zaten artı hdmi sync box satamaz
0 Likes
saiddemir98
Active Level 1
TV

Uygulamanın fiyatı zaten 130 dolar + kdv. Yani çok ucuz değil zaten. O yüzden bu tüm dünyada varken bizim ülkemizde yok. Ayrıca sync box taşınabilir bir cihaz ama uygulama sadece tek tv ye yükleniyor. Yine de alamıyoruz 😄

0 Likes
sekobaskan
Active Level 9
TV
O kutuları kime saticak philips hue demek bağımlılık demek para demek bendede var 50bin tl lik armatür almıştım kasımda
0 Likes
sekobaskan
Active Level 9
TV
Bu olayın samsung ile ilgisi yok birde her şirket kendisini düşünür philips saydığım nedenlerden dolayı vermez
0 Likes