cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

55Q60B Degisim TvPanel Bulutlanma sorunu

(Topic created on: 07-04-2023 08:35 AM)
326 Views
aliuyanik
Active Level 2
Options
TV

IMG_9994.jpeg

IMG_9997.jpeg

IMG_9891.jpeg

IMG_9440.jpeg

Sevgili samsung forum admini Samsung Tv aldigim ilk gunden bugüne kadar çok pişman oldum bunun en büyük sebebi 7 Ekim 2021'de satın aldığım Tu 8500 model kodlu televizyonun görüntüsünde gecikmeler vardı bunu hem servisinize hem de forumdan bir çok kişiye ilettim ve bir sorun olmadığını söylemiştiniz onun ardından tüketici hakeme heyetine başvurdum ve haklı çıktım şu an gelen 55Q60B model kodlu televizyonun panelinde bulutlanma problemi var. Bu çok net olarak görünmekte gelen teknisyen arkadaşınız gündüz bunu görmenin zor olduğunu gece ona video atmamı istedi ben de hem video hem fotoğraf gönderdim ve çok net bir şekilde televizyonun paneli nde büyük bir beyaz bulutlanma problemi var tv,netflix,iptv , youtube farketmeksizin bu televizyon değişim televizyonu ve sıfır denildi ben Samsungla bir yıldan fazla davanın sonuçlanmasını bekledim olamıyor lütfen önceki gibi bilgili bir admin bana destek olursa çok sevinirim . Görseller ektedir bir problem var mı yok mu siz kendiniz karar verin.

7 Comments
aliuyanik
Active Level 2
TV

arkadaslar sizcede bu goruntudeki bulutlanma normalmi siyah ekranda?

sivhaba
Active Level 7
TV
3 ihtimal var ; ilki ledlerin yansıtması için koyulan folyo kağıt kabarmıştır.Screenshot_20230704_140140_YouTube.jpg
sivhaba
Active Level 7
TV
2. Ve 3. İhtimal ledlerin bazıları yandı yada yansıtıcı mercekleri düştüindir.jpeg_1000014068_1688468307.jpg
sivhaba
Active Level 7
TV
Gelen elemanda ilk görüşte farketmiştir de işte kim dökecek kim taşıyacak arabada yer kaldı mı ? Bir ton soru işareti, elektronik şans işi Samsung LG Trdeki en iyi markalar ama elalem sunny , yumatu alır sorunsuz kullanır siz duvara toslamışsınız. Geçmiş olsun
aliuyanik
Active Level 2
TV

IMG_0118.png

IMG_0119.png

IMG_0120.png

bakin teknisyen eve gelme zahmetinde bile buluayip ne diyor? Bir diger farkettigim sey ise tv nin paneli yamuk lutfen artik bana bir yetkili ulassin lutfen !!!

0 Likes
aliuyanik
Active Level 2
TV

IMG_0122.jpeg

IMG_0115.jpeg

• Buda yamuk panel
0 Likes
Karasu
Moderator
Moderator
Options
TV

Merhaba aliuyanik,

Konuyla ilgili olarak ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçti. Bundan sonraki süreçte de her türlü destek talepleriniz için size destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes