cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

50 TU 8500 HAYAL KIRIKLIĞI DONMA VİDEODA

(Topic created on: 10-30-2021 11:26 AM)
257 Views
aliuyanik
Active Level 2
Options
TV

Sayın yetkili 5 ekim tarihinde hepsiburada üzerinden almış olduğum 50 Tu 8500 modelli tv inizde hareketli sahnelerin hepsinde bir yavaşlama var futbol kanallarında topu takip edebilmek çok zor evimde öncedem Grundig ve Vestel alt marlka onlarda 4 k idi ve böyle bir problem yoktu ürünümü alalı bir ay olmadı laptopum kulaklığım buzdolabım her şeyim samsung ve size güvenerek tv aldım. Eşim çocuğum ve ben tv izliyemiyoruz göz yoruyor ve baş ağrıtıyor. insanlar yürüdüğünde başını çevirdiğinde dahi bu oluyor. Gelen teknisyen 10 saniye bir video cekti arkadaşlarınız problem yok dedi şaka gibi. Ben kendim Apple zorlu center de teknisyenim ve neyin ne olduğunu biliyorum. Sizlere Samsung olarak asla bu kalitesizlik ve ilgisizlik yakışmıyor. Lütfen bana bu sorunu yaşatmayacak ya üst model tv verin ücret farkı ile yada ücret iademi yapınız sizlerden rica ediyorum gerçekten Samsunga yakışmıyor ekte videolar var bu görüntülerde problem yok diyem teknisyenin gözlerinde problem olabilir.Arkadaşımın farklı seri samsung tv sinde bu sorun yok. Hakem heyetinede dün başvurdum ama sizden istirhamım beni bu uzun sürece mecbur bırakıp zaman kaybı yaşatmayın TV sektöründe dünya devine yakışmıyor ek olarak motion plusu kapalıyada alsam yükseğede sonuç aynı göz yoruyor iyi çalışmalar.

2 Comments
Anonymous
Not applicable
TV
Servislerin çoğu Bir halt bilmiyor boşa koymuşlar adamları oraya. Bazıları helal para yemiyor inşallah öbür tarafta bedelini ağır öderler. Hakkında hayırlısı olsun 😇
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
TV

Merhaba aliuyanik,

Ürün sorununu çözümlememiz için kullanıcı adınız ile birlikte bize Mail veya Canlı sohbet kanallarımızdan ulaşmanızı rica ederiz.

http://livechat.support.samsung.com/customer_new/TR

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes