cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Smart Swich yedek dosyalarını farklı bir yere taşıma

(Topic created on: 07-07-2022 11:33 PM)
280 Views
Berke_S9
Active Level 7
Options
Smart Switch

Merhaba arkadaşlar,

Ben telefonumu sıfırladığımda verilerimi Smart Switch üzerinden bilgisayarıma aktardım. Benim bilgisayarım "C:" ve "D:" klasöründen oluşmakta. Smart Switch ile aldığım yedeği "C:" klasörüne attım. Ama şuanda "C:" klasöründe az yer kaldığını farrk ettim ve ben yedek dosyalarımı "D:" klasörüne aktarmak istiyorum. Dosyaları alıp, kes-yapıştır yapınca da Smart Switch dosyaları algılamıyor. Yedek dosyaların konumunu değiştir diye bir seçenek var ama o da ileriki yedeklemelerin konumunu değiştiriyor. Önceki yedeklemelerin konumunu değiştiremiyorum. Lütfen konuyla ilgili bilgisi olanlar yardımcı olsun. Buradan moderatörlere de duyurulur.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Smart Switch

Merhaba BerkeBodurA31,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
BurakBese
Active Level 6
Smart Switch
dosya konumunu d: diski olarak ayarlayın ve bir yedekleme başlatın (bitirmenize gerek yok) bunu orada samsung vs. artık ismi neyse kendine ait bir klasör oluşturması için söylüyorum. daha sonra eski yedeği klasörün uygun yerine eskisiyle aynı klasör dizilimleri olacak şekilde taşıyın. muhtemelen yedeği tanıyacaktır. umarım anlatabilmişimdir.
0 Likes
Berke_S9
Active Level 7
Smart Switch
Eski yedeklemeden sonra 1 tane daha yedekleme yapmistim. "D:" klasöründe Smart Switch'in dosyası var dediginiz gibi. Oraya ayni dizilimle yapıştırmayı yarın deneyeceğim. Yorumunuz için teşekkürler.
0 Likes
BurakBese
Active Level 6
Smart Switch
rica ederim sonuçları bekliyoruz.
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Smart Switch

Merhaba BerkeBodurA31,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes