cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Ve Copy Paste

(Topic created on: 04-07-2021 01:59 PM)
235 Views
YiğitS10Plus
Active Level 10
Options
Samsung Members
4-5 gün önce göndermiş olduğum 3 adet hata raporu vardı ve bu hata raporlarına bugün itibari ile geri dönüş sağlandı fakat hata raporunu cevaplayan Samsung Yetkilileri bildiğiniz kopyala yapıştır herkes tarafından bilinen bir şeyi döne döne cevap olarak yazıyorlar.

Göndermiş olduğum Hata raporu (A50 için) 

》 Özellikle kamera tarafında "Gece modu" kamerası işlevini yerine getirmiyor (Akşam çekilen fotoğraflarda "Normal çekim" "Gece Modundan" daha iyi durumda.) 
》HDR'lı fotoğraf çekeceğimiz zaman HDR otomatik olduğu için tam anlamıyor ve bazen HDR açacağı yerde HDR açmıyor.
》Kamerada video odak sorunu halen devam ediyor. Eklenmesi Gerekli Özellikler : 
》Kesinlikle 4k video eklemesi gerekiyordu. 
(Tüm A50 ailesi olarak bu özelliğin gelmesini bekliyoruz.) 
》PRO MOD A50 modeline gelmeliydi bence

Fakat Samsung Yetkilileri tarafından gelen cevaba bakın:

image

Hem cihaza getirdikleri güncellemelerle bozuyorlar hemde sanki bizim yapmış olduğumuz bir hataymış gibi şunları şunları yapın diyorlar bunları yapmayı bende biliyorum sorun yazılımsal kaynaklı diyoruz anlamıyorlar.

-Cihaz aylardır kamera yönünden berbat durumda kaç ay oldu bir düzeltme güncellemesi gelmedi.
-Android 11 ile birlikte zaten cihaz RAM sömürüyor.

"Böyle yapmaya devam ederseniz çok kullanıcı kaybedeceksiniz"

Cidden yazık...
7 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Kardeşim Çok üzüldüm bu cevabı verdikleri için arkadaşlar güncelleme inşallah düzelir diyelim ama galiba bir çok kullanıcıyı dikkatte almamışlar
YiğitS10Plus
Active Level 10
Samsung Members
Yine hata raporu yolladiktan sonra ki cevapları umarım dikkate alınırız Samsung Markasını severek kullanıyoruz fakat onlarda bizi az önemseseler.

clipboard_image_1617793565571.jpg

Comradee
Active Level 7
Samsung Members
Geçen gün ne demiştim sana adamlar koymuş botu bot otomatik olarak hata raporlarının %95 reset atınız sıfırlayınız diye çözüm sunup cevap veriyor :)
Comradee
Active Level 7
Samsung Members
Ne samsung yetkilisi?? Yetkili falan yok yalan bot koymuşlar gönderilen hata raporlarının hepsine bot otomatik olarak cevap veriyor.
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Yok kardeşim bana verilen cevapları yurt dışı ofisinden geliyor hatta 2 tane cevap bekliyorum yurt dışı ofisinden
Comradee
Active Level 7
Samsung Members
Seni bilmemde çoğu kişiye bot cevap veriyor bu bir gerçek
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Aynen öyle kardeşim neden hep bot veriyorlar anlamış değilim