cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Türkiye Önerileri İletiyor

(Topic created on: 04-24-2021 07:45 PM)
512 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Arkadaşlar Forumun açıldığı ilk günü bir öneride bulunmuştum ve öneriyi gerçekleştirmişler 

Önerim ise ;A50 uygulama simgeleri çıkmasın diye bir öneride bulunmuştum ve O Öneri kabul edilip android 11 ile (ayarlar, telefon, mesajlar ,kişiler, dosyalar vb.gib)simgeler artık cihazda çıkmıyor ve hızlı bir şekilde uygulamaları açıyor 

imageİlk gönderim ve ilk önerim

Arkadaşlar cihazın donanımı ve yazılımı destekliyor ise Samsung forumda iletilen öneriler kabul edilebilmektedir bu yönde içiniz rahat olsun 😊

Samsung Türkiye Önerileri İletmektedir 
13 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Kanka ben açıksa 1.5 yıldır forumdayım ben verileceğini düşünmüyorum çünkü verilseydi ilk 3 ay içinde cihaz aldı aldı yoksa iyi özellikler çok nadir geliyor A serisine S seirisi olsa hiçbir sıkıntı yaşamıyoruz özellik konusunda genellikle iyi davranıyor

Örneğin bende S10 plus var ve cihaz 2.5 yıla yakın güncelleme alıyor ve bu hafta Nisan ayı yaması ile cihaza Yeni kamera özelliği geldi
xcxlxr
Active Level 7
Samsung Members
İnşallah bazı ülkelere bazı özelliklerin sunulur Türkiye ve diğerleri ülkeye vermemelerine de samsung Türkiye samsung a söyler. Ya da ne bileyim samsung mu samsung Türkiye ye söyleyecek 😅. Samsung aslında bu kadar teknolojisi ile çok şey yapabilecek bir firma ama bazı telefonlarında o potansiyeli yansıtmıyor. İstese bence daha iyi işler çıkarır.
xcxlxr
Active Level 7
Samsung Members
Telefonları birde bazı özellikleri kısıp kullanıcılarına sunmaması, ya da güzelim telefonlarını insanların gözünde kötüymüş gibi algılatmaları, diğer markalara çok insanın kaymasına neden oluyor. Şuan piyasada en fazla telefon satan samsung fakat güven meselesine önem vermezse satışları tepetaklak olur. Şahsen böyle bir şey olsun istemem çünkü ne kadar firma olursa o kadar rekabet olur. Bu da tüketicinin yararınadır.
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Haklısın kardeşim