cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 ULTRADA KAMERA SORUNU

(Topic created on: 02-07-2024 03:25 AM)
193 Views
DURDU
Active Level 4
Options
Samsung Members
19 günlük s23 Ultra kullanıcısıyım Android 14 ve One you güncellemelerini yaptıktan sonra kameranın özellikle video modunda hem netlik hem de parlaklık ve ışık kaybı var. Birçok kullanıcı arkadaşladı konuştuk onlarda da durum aynı. Telefonu Beşer gün arayla iki defa sıfırladım kurulumunu da yeniden yaptık durum yine aynı. Sözün kısası s24 ultra'da yaşanan kamera sorununu aynısı 23 ultrada da var
 Durumu Samsung müşteri hizmetlerine bildirdik bir teknik eleman uzaktan erişimde cihazımıza bağlandı durumu doğruladı güncelleme talep ettik ve hata raporu gönderdik. Buradaki s23 Ultra kullanan arkadaşlar lütfen duyarlı davranalım s24'e gelecek kamera güncellemesi s23 ukray'a da gelsin. Ben teknik birime de s23 Ultra cihazı ile ilgili deneme testi yapmalarını tavsiye ettim onu da yapacaklarını söylediler ama biz kullanıcılar da duyarlı olalım diyorum Selamlar sevgiler

3 Comments
wervaus
Active Level 6
Samsung Members
Bu platform üzerinden etkin olmaz güncelleme aldirtamassin az cok yazilim sirketlerinde çalışanlar bilir güncellemeyi saglayan birimlere buradaki sikayet ve geridonuslerin ulasmiyor bile iyi günler
DURDU
Active Level 4
Samsung Members
O zaman ne yapmamız lazım kamera var Fotoğraf modu üzerinden hata raporu mu göndermemiz lazım. Ya da **bleep** **bleep** Samsung müşteri hizmetleri aracılığıyla tarakta mı bulunmak gerek
0 Likes
DURDU
Active Level 4
Samsung Members
Aynen Hem Samsung müşteri hizmetlerinden sesli arayıp geri bildirim hemen buradan kamera üzerinden hata bildirim ve güncelleme talep edeceğiz
0 Likes