cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Listede ilk sıradayım 🥰🖤

(Topic created on: 03-16-2024 02:11 AM)
103 Views
Tolgaa94
Expert Level 5
Options
Samsung Members
Çok şaşırdım gerçekten 
herkese teşekkür ederim 🖤🥰👍

Hala expert level nasıl olamadım ona şaşırıyorum 

Moderatör MOD arkadaşlar bu konuda cevap bekliyorum sizden 

image

DENỊZ
Expert Level 5
Samsung Members
Boşver tolga kardeşim. Dediğim gibi önemli konular değiller bunlar. Eleştiri heryerde var, Arkadaş haksız eleştiri yapsada arada oluyor böyle şeyler. 👍

Bunu için Members'ı terketmene gerek yok kardeşim.😊
Tolgaa94
Expert Level 5
Samsung Members
Konuşur konuşur susar ne diyim kendini yer burda beni bilen biliyor kendi duvarın da doğru düzgün konu yok çözüm yok gelmiş bana çamur atıyor burda gulermisin aglarmisin
DENỊZ
Expert Level 5
Samsung Members
Ya tolga kardeşim.😂
Takma Bu yazı arkadaşları.genelinde bu sekildeler.
Emirhan_S23
Active Level 6
Samsung Members
Tolga hocam öncelikle tebrik ederim

bixby ve galaxy Aı ın Türkçelerinin ne zaman geleceği ile ilgili bir konu açsana en çok beğeni ve etkileşimi senin gönderin alır bence hem bu sayede modlar görür
Tolgaa94
Expert Level 5
Samsung Members
Bixby için gelicegi soyleniyor ama belli değil aı yaz sonu gibi gelebilir
0 Likes
Emirhan_S23
Active Level 6
Samsung Members
2018 den beri gelmeyen bir şeyin açıkcası geleceğini sanmıyorum inşallah gelir ben yanılırım ama aı için temmus ağustos dendi eğer gelmezse bilmiyorum artık s23ü satar yeni çıkacak ip 16 alır mıyım almaz mıyım
DENỊZ
Expert Level 5
Samsung Members
Yazın Net gelir gelmeyeceği belli olacak kardeşim.😊
Galaxy Al varken daha önem vereceklerdir bu konuya ama Yinde Tam güvenmemek gerek.
Emirhan_S23
Active Level 6
Samsung Members
Güvenim kalmadı 2013 den beri samsung kullanıcısıyım her cihazını kullandım tabletinden notebookuna kulakığından saatine hepsini ama Türk kullanıcılarına 1 kere değer verdiğini görmedim özellikle de w4 saatimde yaşadığım sorun artık son noktaya getirdi bir de s23 de aı sorununu yaşarsam gerçekten bütün samsung ekosistemimi satıp daha pahalı ama en azından değer veren apple ekosistemi kuracağım kesin
DENỊZ
Expert Level 5
Samsung Members
Tabikide senin kararın kardeşim.😊
Maalesef Samsung Türkiye pek değer vermez Kullanıcılarına.

Ayne Sadece böyle bir söylenti var ondan dedim yani yinede izlenimde kalmak gerek.👍

Gecmeyi düşünüyorsanız Apple ekosistemi fazla Başarılı da diyemem. Apple'da kullandım, beğeneceğinizi düşünüyorum Özgürlük ve Kişisellestirmede Pek birşey beklemeyin ama. 😊
Solution
GALAXYA51-F
Expert Level 1
Samsung Members
Hakediyorsun ❤