cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Good Lock Labs Türkiye

(Topic created on: 03-03-2021 06:30 PM)
1073 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Samsung Türkiye Ülkemizde ne zaman Good Lock Labs tam bir şekilde Aktif olucak biraz çalışın bir çok good lock uygulamalarını resmi olarak Galaxy store üzerinden indiremiyoruz başka ülkelerden ne farkımız var şuna bir açıklık getirin 

image

SAMSUNG TÜRKİYE Ekibi niye böyle uygulamalar üzerinden çalışma yapmıyorsunuz bir çok özellikleri resmi olarak indiremiyoruz

İlla kötü yollara başvurmak mı lazım (apk ile mi yüklemek lazım yoksa vpn kullanıp başka ülkeye ait galaxy store üzerinden mi indirelim) ben bu yolları başvurmadım ve benim gibi kullanıcılarda başvurmuyor yada başvurmak istemiyor ve güzel özelikleri kullanamıyoruz anlayın artık 

SAMSUNG TÜRKİYE UYUYORSUNUZ HİÇBİR ÇALIŞMA YOK BİR UYGULAMAYA TÜRKÇE DİL DESTEĞİ GETİRMEK BU KADAR ZOR OLAMAZ 

Lütfen artık bir çalışma başlatın hep oyalama çabası 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Samsung Members

Merhaba Alfatürk,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

15 Comments
OnurT
Active Level 8
Samsung Members
Haklı bir gönderi
Anonymous
Not applicable
Samsung Members
Bravo Alfa. Cidden Bixby ve Good Lock konusunda çok bekledik. Bu kadar zor olmamalı bence de. Harika özelleştirme seçenekleri var ama hala erişimimiz yok. Ve Samsung yıllardır Türkiye'de çok tercih edilen büyük bir firma.
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Kaç yıldır samsung türkiye var ama gel gelelim ülkemiz için verilen destek yok 😊 koca bir 0
Samsung Members
hani nerde kopyala yapıştır hazır cevap moderatörler. ilgin için teşekkür etmeyi de unutmazlar. lafa gelince çorbalık malzeme çok ama iş icraata gelince zamazingo. üye banlayın desem ağızlarının suyu aka aka banlarlar. neyse ya kendinize iyi bakın good bye
Diyor
Active Level 8
Samsung Members
işe yaramayan uygulamalar bile gelirken bunun gelmemesi çok saçma bide ayrımcılık gibi oluyor şu da bir gerçek ki herşeyi böyle yapıyorlar güncelleme bile en son buraya geliyor
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
malaeef kardeşim hep böyle
Akyüz
Active Level 10
Samsung Members
Çok haklısın Alfatürk kardeşim hep türkiye ye hep ayrımcılık yapıyorlar
Samsung Members
j serisi A serisi. S serisi. Note serisi. hangi serinin hak ettigi güncellemeyi aldıgı tartışılır 1 yıl öncenin amiral gemisi modellerini hiçe sayıp güncelleme vermeyen acayip bir güncelleme stratejisi akil almaz sadece cihaz al hep sistemi. kullanamayan uygulamalar
TabS7ege
Active Level 8
Samsung Members
samsung Türkiye ekibi yazılım yönünde çok başarısız ve geri ki en önemli olan da yazılım ama Türkiye ekibi sadece reklam konusuna yöneliyor.