cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ESKİ VE YENİ SAMSUNG MEMBERS KARŞILAŞTIRMA

(Topic created on: 11-16-2021 04:09 PM)
537 Views
Rose67_
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Herkese merhaba bugun bir karşılaştırma yapmak istedim. Malum Samsung members yeni güncelleme ile tamamen değişti, güncellemeyi yapanlar ve yapmayanlar için karşılaştırma yapmak istedim, inşallah beğenirsiniz diyelim😊

Başlayalım....

1. Ana Sayfa 
Evet arkadaşlar, ilk önce Samsung Members'ın ana sayfasında "Topluluk" ve "Galaxy Gallery" kısmı kaldırıldı sadece "Haberler ve ipuçları" ile takip kısmı" kaldı. Bununla kalmamakla beraber " Topluluk" bölümü için ayrı bir sayfa oluşturuldu. Şimdi görsellere bakalım..

Eski; 

image

Yeni;
image

2) Yardım Alın;
Evet aslında yardim alın bölümü pek değiştirilmedi, fakat ufak tefek şeyler değişti gibi duruyor. Ve gözüme çarpan bir detay var, "Tanılama" bölümündeki "başlat" yazısı, "testleri görüntüle" yazısı olarak değiştirilmiş. Şimdi görsellere bakalım. 
Eski;
image

Yeni;
image

3. Profil;
Evet profil kısmında baya değişiklik yapılmış. Eskiden profilde "düzenle" yazıyordu fakat düzenle kısmı "profilin sağ altinda yuvarlak içinde kalem" olarak değiştirilmiş. Ve profilin altında sadece "takipçi" ve "takip edilen" kısmı kalmış.. "gönderi ve yorum" kısmı gonderilerin tam üstüne yerleştirilmiş ve "favoriler" kısmı kaldırılmış. Şimdi görsellere bakalım...
Eski;
image

Yeni;
image

4. Topluluk 
Evet... Topluluk kısmı çoğumuzu üzdü açıkçası.🥲 Topluluk kısmında baya değişiklik var, "gönderilen saat, beğeniler ve yorumlar, kullanıcı adları, görüntüleme sayıları ve kategoriler" kısımlarının yerleri değişmiş. Ve galaxy gallery bölümü foruma taşınmış. Artık forum ve galaxy gallery kısmı aynı yerde. Bir de şöyle bir şey farkettim, "gönderileri ayıran çizgi kalkmış." Açıkçası bazıları için kötü, bazıları için iyi olmuş. Şimdi görsellere bakalım..
Eski;
imageTopluluk

imageGalaxy gallery

Yeni;
image

Evet açıkçası bazı şeyler iyi bazı şeyler kötü olmuş benim açımdan bakacak olursak uygulama berbat olmuş fakat sizin için aynı şey olmayabilir. Gönderimi okuduğunuz için çok teşekkürler. Unutmadan söyleyeyim bazı görselleri "RecepF" adlı kullanıcıdan izin alarak aldım,

Herkese iyi günler.
31 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Samsung Members
Merhaba
Uygulamanın yeni halini Ben de hiç beğenmedim eskisi daha güzeldi
Rose67_
Expert Level 5
Samsung Members
Anlayışın için teşekkürler.

Ama cidden yeni hali berbat ya. Senelerdir bu uygulamayı kullanıyorlar insalar (bende dahil) ve aynı arayuxu kullanıyorduk. Ama artık arayüz değişti nasıl alınacağı bilemiorum:((((
ahmet_turğut
Expert Level 5
Samsung Members
O zaman gelin hepimiz birden aynı gönderiyi açalım uygulamayı şikayet edelim Belki bizi dinlerler eski haline çevirirler
Ne dersiniz
Rose67_
Expert Level 5
Samsung Members
İnşallah..
44xHAMZAx02
Expert Level 4
Samsung Members
İsterseniz güncellemeyin, sorun olmaz bence
Rose67_
Expert Level 5
Samsung Members