cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

3 Yıl Android Güncelleme (A50 A70 A80)

(Topic created on: 05-31-2021 08:05 PM)
840 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Samsung Members

Arkadaşlar A50 A70 A80 cihazları için 3 yıl güncellemeyi hep birlikte isitiyorduk ve bu durumu samsung kore genel merkezine sorduk ve cevap geldi 

A50 A70 A80 cihazları için olumsuz bir cevap gelmedi eğer olumsuz bir cevap gelmiş olsaydı direk yazıyorlardı şimdi daha önce X cihazı için direk net cevap verildi .

Arkadaşlar benim kendi fikrim eklenecektir lütfen samsung siteleri hariç hiçbir internet sitesinde yazanlara güvenmeyiniz. Liste açıklama yapılana kadar cihazlar alma hakkı olduğunu düşünün bazı Arkadaşlarımız kesin almayacak diyorlar ama onlar şuan resmi olmayan sitelrre göre konuşuyorlar 

Burada çok bilmiş gibi konuşanlara güvenmeyin resmi bilgi olmadığı sürece bir çok bilgi yanlış olabilir

image

image

Soruyu ben sordum Nazif kardeşim ise kore merkezine gönderdi ve cevaplar bu şekilde arkadaşlar 

Nazif kardeşimede teşekkür ederim 
Samsung Members
İşte bu sayfayı takip edin A 2019 lar eklenirse burada görünecek ama fazla ümitlenmeyin
Alfatürk
Expert Level 5
Samsung Members
Bunuda güncelleme yapmıyorlar en son tab Active 3 eklendi ama liste aynı en iyisi koreyi takip etmek 😀
Samsung Members
Başka haber olarak eklenmiştir belki yada sadee 1 cihaz olduğu için duyurmamışlardır A 2019 lar 3 kişi
TeknoB
Active Level 10
Samsung Members
Herkes sammobile.com gördüğü üzere buraya bu konu ile yazmaktalar bencede en net samsung resmi açıklaması zaten en son resmi açıklama da s10 sersi 2019 model donanımın yeterli olan A serisi dahil edileceği yazıyor ki zaten bu modeller hayli yeterli donanıma sahip a51 ile neredeyse aynı a50 cihazı 👍
Samsung Members
Bize göre o şekilde fakat dürüst olucan şu konuda samsungu az cok tanıyorsam A50 donanımı A51 den kötü der vermez
TeknoB
Active Level 10
Samsung Members
Evet öyle ama güncelleme politikası değişti böylede bir gerçek var s10 serisi şubatta a serisi ise mart ayında tanıtıldı öylede bir gerçek var yeni politikasına bakacak olursak s10 serisini baz alıcaz ve sonrasında çıkan donanımı yeten cihazlara verecek kendisi böyle açıklama yaptı sonuçta 👍
Samsung Members
Yaptı yaptı da samsunga güvenmiyorum bu konuda A80 A70 alsa bile 9611 den aşağıda olduğu için A50 ipte samsung ona bi nane uydurur vermez eminim
TeknoB
Active Level 10
Samsung Members
Bakalım ilerleyen zamanlarda belli olacaktır a50 kurumsal model hala ama👍
Samsung Members
Bakalım 3 aylığa düşerse unutun zaten alacaksa aylıkta alır
Diyor
Active Level 8
Samsung Members
A30s alır mı sence a50 a70 ve a80 alırsa